Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Csak én nem találom a helyemet...

Csak én nem találom a helyemet a világban, fiatalként?

Figyelt kérdés
Sehogy se tudok beilleszkedni a hagyományos társadalomba, és nem tudom, hogy hányan vagyunk még így ezzel a 20-30 körüli korosztályból.

2022. jan. 9. 22:19
1 2
 1/19 anonim válasza:
dehogy is, elég sokan vagyunk így sőőőőt
2022. jan. 9. 22:32
 2/19 anonim válasza:

Ha valamit nem találsz a világban, akkor próbáld meg megkeresni!

Mire megtalálod, akkor rájössz, hogy nem volt hiábavaló az egész, mivel kicsit szélesebb látókörben fogod szemlélni a világot... :,D

2022. jan. 9. 22:37
 3/19 anonim válasza:
Hát a mai elbaszott világban sztem sokan vannak, egy biztos 10 éve teljesen más volt minden
2022. jan. 9. 22:40
 4/19 anonim válasza:
Ugyanez vagyok csak 17 évesen, meg kell találnom a nekem illő társásagot..
2022. jan. 9. 23:08
 5/19 anonim válasza:
Nincs senkinek semmi hobbija mert mindenki egésznap a telefonon lóg! És erre nem jönnek rá az emberek! Én már rá ébredtem és teszek ellene
2022. jan. 9. 23:09
 6/19 anonim válasza:

Nyugi, nem vagy egyedül..


Ha gondolod írj.

2022. jan. 9. 23:12
 7/19 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, már egy picit túl a 30-on, de amióta az eszemet tudom így van.
2022. jan. 9. 23:33
 8/19 A kérdező kommentje:
Én pont a technológia függőség miatt sem találom a helyemet pl. Illetve ez a nagy pénzimádat, önzés, kizsákmányolás, közöny nagyon taszít. Szívesen élnék mondjuk egy kis önfenntartó közösségben.
2022. jan. 9. 23:54
 9/19 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én éppen apácának készülök. (Mindig is annak készültem, de 36 és fél évesen mondtam ki először.)


Akkoriban azt hitte TÉVESEN egy pap ismerősöm, hogy erre a fajta életre én nem lennék képes.


48 éves leszek az idén és BEBIZONYÍTOM, hogy hatalmas nagy tévedés az, amit kívülről látnak rajtam a férfiak (képes lennék akár "kenyéren" és vízen élni egész nap, csak hogy normál súlyra lefogyjak...)


Ui: képes vagyok a táplálkozásomon gyökeresen változtatni. Egyszer már megtettem és TIZENHAT ÉVEN ÁT tartottam egy viszonylag elfogadható testsúlyt. Vacsorára már csak sárgarépát majszolnék...

2022. jan. 10. 05:27
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Válaszoló!


Gratulálok ehhez a szép hivatáshoz. Isten áldása kísérje utadat!

2022. jan. 10. 11:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!