Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tini Lányok lenne kedvetek...

Tini Lányok lenne kedvetek beszélgetni/barátkozni velem?

Figyelt kérdés

Semmi mást nem szeretnék egyenlőre csak egy értelmes, megértő, kedves lányt akivel tudnék néha napján beszélgetni. Legalább interneten. Mivel jelenleg olyan lányok vesznek körül akik annyira flegmán és bután viselkednek, hogy egyszerűen még szimpla "Spancinak" sem. Mert nem tudok velük úgy elbeszélgetni. Ha mégis akkor is az a káromkodós, flegma beszédstílus nem az én világom. Az átlagosabb lányok ilyenek. A szebb lányok akik itt vannak rendesebb hangstílusban beszélnek. De csak azokkal álnak szóba akiktől akarnak valamit. Alapból pedig jó lenne ilyen lányokkal jóba lenni. De nem velük mert ők a pénzre mennek mármint akiket én ismerek. És persze alapból sem biztos, hogy szeretnék most kapcsolatot. Mert jó a nőkkel beszélgetni. Ha nem buta. De párkapcsolatban azt veszem észre, hogy előjön belőlük. A dirigálós, házisárkány. És egyik 27 éves tapasztalt haverom szerint nagyon ritka a kivétel. Ezért gondolkodok rajta, hogy most már egyből 1-2 találkozás után nem mennék bele egy párkapcsolatba.

Némelyik haverom sajnos viszont rájuk is azt mondják, hogy rendes lányok szerintük. Én nem értem az már a mai világban rendesnek számít ha valaki alpári. Akik pedig felszínesek arra azt mondják, hogy jaj hát tesóm szépek. Megtehetik, mi úgysem kapjuk meg őket. Kezdjük ott, hogy nem is a legszebbek ezek a lányok. Másrészt nem mind olyan. Harmadrészt ők azért nem fogják megkapni őket mert nincs önbizalmuk.


Egyénként főleg Észak-keleti és kelet magyarországi hölgyek előnyben. De még Pest megyeiek is. Bár most itt inkább az a jó beszélgetés a lényeg.



2022. febr. 2. 18:16
 1/6 anonim válasza:
Hagyd meg nekünk tiniknek a tiniket ember
2022. febr. 2. 18:57
 2/6 A kérdező kommentje:
Most mégis mi a bajotok én is tini vagyok 19 éves. Nem igaz, hogy ezen az oldalon mindenki ilyen ellenségeskedő és nincsenek már normális emberek.
2022. febr. 2. 19:06
 3/6 anonim válasza:
Írhatsz :)
2022. febr. 2. 19:16
 4/6 anonim válasza:

Nekem is írhatsz és ezt úgy mondom, hogy én legalább valóban lány vagyok. Mivel csak úgy mondom, hogy a legtöbben erről az oldalról olyanok, hogy megadja pl az instáját és vagy No kép vagy egy kamu profil esetleg fiú.

16/L, Szolnok

2022. febr. 2. 19:28
 5/6 anonim válasza:
Huhh mamám kicsit feszült voltál😅. Egyébként én is keresek egy srácot akivel csak eltudnék beszélgetni bármiről 18l🥺.
2022. febr. 3. 22:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Oksa egyébként volt itt egy ember aki kicsit benézte a dolgot és azt hitte lány vagyok. És rám írt. XD Csak úgy leirnam, hogy fiú vagyok. De szerintem a szöveg alapján ez azért legtöbb embernek lejöhetett.
2022. febr. 4. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!