Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Jobboldali, konzervatív...

Whitewolf19 kérdése:

Jobboldali, konzervatív fiatalok Budapest és környéke?!

Figyelt kérdés

Jobboldali nacionalista és konzervatív vagyok! Budapestre érkeztem 1 éve de még nem találtam itt meg a köröm, örülnék ha normális értékrendű és hozzám hasonlatos emberekkel venném körül magam. Fiúk és lányok egyaránt... Edzőtárs, bajtárs vagy esetleg több szövődhet.

Sürgősen keresnék Február 6. Horthy tiszteletére aki esetleg részt venne a megemlékezésen. Illetve Február 12 környéki becsület napja és kitörést érintő programokon.


F/26



2022. febr. 2. 19:18
 1/9 anonim válasza:
A Pesti TV-nek ha jól tudom van ilyen discordja, jó arcok rajta a srácok. Ott főleg fiatalok vannak, egyetemisták, de még általános iskolást is láttam.
2022. febr. 2. 19:40
 2/9 anonim válasza:
2022. febr. 2. 20:20
 3/9 anonim válasza:
Ez nem nacionalista, hanem fasiszta.
2022. febr. 3. 10:16
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi válaszokat, várok még... :)


Utolsó kommentelő: Manapság mások hamarabb elhelyeznek a politikai palettán,mint hogy szóhoz is jutnék.

Ebből kifolyólag relatív,ha valaki tőlem nagyon balra áll...vagy liberalizmus szélső mezsgyéjén mozog,akkor igen..annak elég fasiszta. ;)

2022. febr. 3. 11:23
 5/9 BeefEater válasza:
Mondjuk azt tényleg kifejthetnéd, hogy a jobboldali konzervatív alatt tényleg jobboldali konzervatívat értesz vagy Fideszest, mert a kettő nagyon különbözik.
2022. febr. 3. 16:42
 6/9 anonim válasza:
De miért kell ide is a politika? Egyszer nem említette a srác hogy fideszes lenne, hogy a f@szomba sikerült idekeverned?
2022. febr. 3. 21:25
 7/9 anonim válasza:

5ös, nem feltétlen, vannak átfedések.


De egyet értek a hatossal, minek kellett ezt?

2022. febr. 3. 22:09
 8/9 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha akarsz!
2022. febr. 3. 23:19
 9/9 anonim válasza:
Nekem is, ha beszélgetésre vágysz!
2022. febr. 3. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!