Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van valaki, akit érdekel az...

Van valaki, akit érdekel az ezotéria, mágia, spiritualitás és egyéb hasonló dolgok?

Figyelt kérdés

Szeretnék hasonló embereket megismerni, de sajnos eddig nem igazán volt erre alkalmam.

Pest megyében élek, ha valakinek idővel lenne kedve találkozni is, én nyitott vagyok rá.

Kezdő vagyok a témában :)



2022. febr. 24. 20:04
 1/7 anonim válasza:
nem te vagy az a csaj, aki fent van badoo-n is?
2022. febr. 24. 20:21
 2/7 anonim válasza:
Ha az UFO-k is idetartoznak,engem mindenképpen érdekel a dolog. 25F
2022. febr. 24. 21:13
 3/7 anonim válasza:

Engem a spirituális érdekel, annak is az önismereti része. Annak is inkább a pszichológiai témákhoz kapcsolódó pontjai. Nem vagyok vallásos, ilyen agnosztikus izé. :)


Ezo témában maximum az asztrológia mozgat meg, de csak is az egyénre szabott, mélyebb elemzések formájában érdekel. :)


Üdv!

2022. febr. 25. 08:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fent badoo-n és én nem is sorolnám ide az UFO-kat xd
2022. febr. 25. 10:14
 5/7 anonim válasza:
Én jártas vagyok benne, és szívesen beszélek bárkivel ilyenről. Írtam neked privátban.
2022. febr. 25. 11:33
 6/7 anonim válasza:
Engem erdekel
2022. febr. 25. 13:34
 7/7 anonim válasza:
Érdekel, olvasgatok is a témában, bár nem vagyok pesti.
2022. febr. 26. 12:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!