Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek ismerkedni...

Van kedve valakinek ismerkedni, beszélgetni?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan személyt keresek akik jártasak a művészetekben, különböző kultúrák érdeklik, szeretnek kirándúlni,állatbarátok csak azért,hogy legyen valami alap ami közös. Persze ettől eltekintve bárkivel szívesen beszélgetek, nem kötelező pont a felsoroltak közül valamit kedvelni, vagy csinálni.

2022. márc. 1. 18:02
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nehéz dolgod lesz, mert ha a kirándulást említed, nyilván kirándulnál is.

De itt személyesen ám nem akarnak találkozni.....bizony...

2022. márc. 1. 18:34
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó ég...😅
2022. márc. 1. 18:42
 3/14 anonim válasza:

Hapsi vagy vagy nő ? Ez is fontos.

De talán ami még fontosabb az az hogy hany eves vagy ?

2022. márc. 1. 18:47
 4/14 anonim válasza:

Kirándulás az ok!

Az állatokkal is jóban vagyok!:)

Művészet az annyira nemváll közel hozzám!

Más kúltúrákat,felfogásokat szeretek megismerni!

2022. márc. 1. 18:53
 5/14 A kérdező kommentje:

3- as, szándékosan nem írtam kort sem nemet, hogy ne ez legyen a döntő.

De a kort azt még jogosnak gondolom szóval, 21 éves vagyok.

2022. márc. 1. 18:59
 6/14 anonim válasza:
filmművészetben jártas vagyok, nem rajzolok rosszul, több hangszeren játszok, szeretek túrázni, az állatokkal sincs bajom.
2022. márc. 1. 19:18
 7/14 anonim válasza:
Ui.: nem gizdulás, de.
2022. márc. 1. 19:18
 8/14 anonim válasza:

Kerdezo , a 3-as vagyok.

Azért is irtam oda hogy a kor fontosabb , mint a nem mert pl én 22 eves letemre nem szívesen beszelgetnek 70+ és 10-13 evesekkel se mert nem lenne téma.

Nem hogy kirandulas, érted ugye.

A nem is fontos, nem kell itt egyből rosszra gondolni, szerintem fontos az is. De ez szubjektiv véleményem . Írj privatban ha gondolod és ott beszelhetunk tovább ha gondolod

2022. márc. 1. 20:01
 9/14 anonim válasza:
Ha gondolod, írj. Szeretem a szép múzeumokat, az állatokat. Kirándulni is szeretnék, ha nem fáradnék el hamar. :D
2022. márc. 2. 00:05
 10/14 anonim válasza:
Sok különböző kulturát ismerek így kirándulás során :D Sajnos a művészethez nem értek, de tudom értékelni a dolgot. Ha gondolod írj és mesélek
2022. márc. 2. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!