Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, lenne kedvetek beszélg...

Lányok, lenne kedvetek beszélgetni egy olyan fiúval, akinek karfétise van? Ha igen írjatok bátran!

Figyelt kérdés
Vagy esetleg van itt olyan fiú, akit szintén izgat a lányok karja?

2022. márc. 6. 17:02
1 2
 1/18 anonim válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 mindig vmi új fétis van..
2022. márc. 6. 17:42
 2/18 A kérdező kommentje:

1

Most ezzel mit akarsz mondani? Baj vagy mi?

2022. márc. 6. 17:53
 3/18 anonim válasza:
"vagy mi" Igen. Mert értelmetlen. Olyan ez amikor a sok hülye "jáj de jó zokni nággyón árányós", én meg csak fogom a fejem hogy mi van, mert egy sima fehr vagy fekete zokni. Vagy ezek a csiklandozás mániások... Olyan értelmetlenségeket tudnak kitalálni és rajongani érte hogy na...
2022. márc. 6. 17:58
 4/18 anonim válasza:
*fehér
2022. márc. 6. 17:58
 5/18 A kérdező kommentje:
Na figyelj, ha nem tudsz értelmes választ írni akkor inkább ne írj.
2022. márc. 6. 18:02
 6/18 anonim válasza:
Kérdező, nehogy már felpofozz mert le mertem írni a véleményem. Egyáltalán mire jó ez az agresszív hangnem?
2022. márc. 6. 18:06
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem azért pofozlak fel, mert leírtad a véleményed, hanem azért mert nem a kérdésre válaszolsz. A kérdésben ugyanis nem mások véleményére voltam kíváncsi, akkor azt kérdeztem volna. Bocsi, tényleg ne haragudj.
2022. márc. 6. 18:09
 8/18 anonim válasza:
De akárhogy is, kérlek írd körbe ezt a mizériát. Mi alapján válik izgatóvá egy kar?
2022. márc. 6. 18:11
 9/18 A kérdező kommentje:
Engem régóta izgat: a tapintása, az alakja, igazából nem tudom megmagyarázni. Nem állítom hogy másokat is izgat, azt meg pláne nem, hogy engem csak divatból izgatna vagy valami, vagy hogy fel akartam volna vágni a kérdéssel.
2022. márc. 6. 18:13
 10/18 anonim válasza:
És akkor a karomról fogunk beszélgetni?
2022. márc. 6. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!