Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni? Éjjeli baglyok is írhatnak akár 4:00-kor is :) (22/F)

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 19:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled, de milyen korú legyen a személy? Férfiakkal, vagy hölgyekkel akarsz beszélgetni?
2022. márc. 13. 19:26
 2/20 anonim válasza:
igen
2022. márc. 13. 21:05
 3/20 anonim válasza:
Igen.
2022. márc. 13. 21:09
 4/20 anonim válasza:
Nekem lenne kedvem, bárki írhat :D 17/L
2022. márc. 14. 01:36
 5/20 anonim válasza:

Hali!


A kérdező vagyok és arra gondoltam rád írok hogy szívesen megismernélek, ha benne lennél. :)

2022. márc. 14. 02:04
 6/20 anonim válasza:
#5 ez kinek akart menni, magamra vegyem? :D
2022. márc. 14. 02:10
 7/20 anonim válasza:
De ciki :D véletlenül a válasz lehetőségre mentén rá a privát üzenet helyett, most lebuktam. :D Na mindegy majd máskor kiadom magam a kérdezőnek. :D
2022. márc. 14. 02:12
 8/20 anonim válasza:
Amúgy minek ilyet csinálni? Xd nem csak a kérdezővel akarok beszélgetni :D
2022. márc. 14. 02:15
 9/20 anonim válasza:

Mert ha egyszer bevált akkor még egyszer miért ne válna be? :D De rendben van elmondom hogy pontosan mi is volt ezzel a szándékom de csak azért mert én kúrtam el ha már lúd akkor legyen kövér. :D

Valamikor így elöző év elején olvastam itt az ismerkedés kategóriában egy fiú kérdését aki társat szeretett volna magának találni. Valójában nem is tudom hogy miért de rámentem a kérdésére hogy mégis milyen bemutatkozást írhat magáról. És hát az volt a durva, hogy a legtöbb dolog sőt még a kor is stimmelt ezzel a fiúval. Ilyenekre gondolok hogy sport stb... Na jó a korban egy évvel fiatalabb voltam nála de úgy gondoltam bele fér abba amit készülök tenni. :D

Volt egy pár lány aki kommentelt a fiú kérdése alá hogy szimpatikusnak tárják és szívesen megismernék. :D Mondom magamban ez egy jó alkalom hogy olyat tegyek amit még soha. Megfordult a fejemben, hogy kiadom magam a kérdezőnek úgyis vannak közös pontok szerintem egy ideig le se buknék mert azokhoz a dolgokhoz konyítok annyira. :D + nagyobb az esély hogy válaszolnak ha azt látják, hogy nem egy random próbál velük bármit is kezdeni. Szóval ráirtam azokra a lányokra akik a kérdése alá kommenteltek (nem emlékszem pontosan hány volt) páran válaszoltak is, aztán valaki pár mondat után megunta és egyből eltűnt meg a többség kelletlen volt... Persze bennem volt az hogy mi van akkor ha a valódi kérdező is rájuk fog írni és mekkora gabalyodás lesz ebből de ez szerencsére nem történt meg. :D viszont a többséggel ellentétben egy lány viszont komolyabban hajlandó volt a dolognak adni egy esélyt. És hát nagyon jól eltudtunk beszélgetni nem is hittem hogy akkoriban ilyen jó döntést hoztam mármint hogy ráírtam arra a pár lányra mert közülük az egyikkel barátságot tudtam kialakítani. Majd idővel találkoztunk és viszonylag hamar el akartam neki mondani, hogy hát nem is én voltam a kérdező de valahogy képtelen voltam mert féltem, hogy mit fog szólni... Esetleg felfújja megharagszik stb... Ezért kitaláltam azt hogy valójában akkor fogom neki elmondani ha már tudom hogy vannak érzelmei és akkor nem tud mit tenni egy kis füllentés bele fér alapon képtelen lesz túl tenni magát rajta... :D hát végülis így is lett és az a durva hogy ahelyett hogy ő komplikálta volna túl én voltam az aki félt hogy mit fog szólni ehhez az egészhez, jót nevetett. :D Útolag rájöttem hogy mekkora barom voltam már az első randin elmondhattam volna neki... Mert ha megvan a szimpátia meg mondjuk a kémia akkor nem fog sarkon fordulni és csak emiatt elmenni. Erre kevés lány lenne képes :D főleg hogy nem is akkora főben járó bűnt volt amit tettem. Na mindegy. Aztán végülis egy idő után vége lett, de köze nem volt ahhoz hogy én a kérdezős dologban fülentettem... xD :D Szóval szimplán csak ezért gondoltam hogy veled is megteszem ezt a hú de kegyetlen lépést hogy a kérdezőnek adom ki magamat mert gondoltam nagyobb eséllyel fogsz válaszolni... Igen tudom te oda írtad hogy bárki írhat de azok a lányok mármint akik kommenteltek a fiú kérdése alá nem bárkivel akartak beszélgetni hanem magával a kérdővel. Gyorsan akartam írni és egy kalap alá vettelek velük De legalább tudod mi volt a háttér sztori. :D

2022. márc. 14. 03:15
 10/20 anonim válasza:
Ez tök aranyos meg vicces amúgy :DD köszi hogy elmesélted, feldobtad az estém :D
2022. márc. 14. 03:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!