Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnél barátkozni egy 16...

Szeretnél barátkozni egy 16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha igen írj rám privátban :)

2022. márc. 15. 17:10
1 2
 1/18 anonim válasza:

ezt sürgősen töröld.... és nehogy válaszolj privikre, legyen eszed, kislány! Sose add ki neved, adataid, elérhetőséged, és főleg ne találkozz senkivel, aki valakinek kiadja magát az interneten!


És ha nem haragszol, jelentem is.

2022. márc. 15. 17:17
 2/18 anonim válasza:

Egyébként tényleg nem itt kéne barátkozni mert tele van kanos retardáltakkal, de attól még vannak normális emberek is fent.

Az első valaszoló igazi boomer.

2022. márc. 15. 17:18
 3/18 anonim válasza:

igen, boomer vagyok. :) És képzeld, anya is vagyok. Remélem, sikerül nagyobb óvatosságra nevelni a gyermekeimet, minthogy egy ilyen kérdést kiírjanak.


Vannak normális emberek, egyet értek.

De egy ilyen kérdés felhívás keringőre, és igazi naivitást sejtet a kérdező részéről.


Már ha egyáltalán ő egy 16 éves lány, és nem egy idősebb férfi, aki fiatal lányok ismeretségére gyúr. Hűha, ilyen is van ám!

Néha a boomerek se mondanak hülyeséget...

2022. márc. 15. 17:23
 4/18 anonim válasza:
Aki interneten ismerkedik és barátkozik,az se mind pedofil vadállat. 30 évesen én is beszélgettem mar 16 éves lánnyal itt,mindenféle hátsó szándék nélkül, a suliból, nehézségekről,palyavalasztasrol, a partnerkapcsolatáról is kért véleményt, a szüleivel való kapcsolatáról is... Kb három hétig majdnem mindennap beszélgettünk, aztán végül én nem írtam neki vissza, mert kevesebb időm volt beszélgetni,aztán abbamaradt.
2022. márc. 15. 17:28
 5/18 anonim válasza:
15 évesen itt találtam meg a legjobb baràtnőmet kedves anyuka!És azt hiszed csak 18 év felettiek használják az oldalt a kérdező kivètelével?!Igen naiv vagy.Ja, és nő vagyok. :D
2022. márc. 15. 17:37
 6/18 anonim válasza:
Hát nekem ez a kérdés bűzlik, azért szoktak valami konkrétumot mondani milyen emberre milyen korosztalyból kiváncsiak vagy hogy miért szeretnének barátokat, de ez konkrétan az, hogy gyere rám...
2022. márc. 15. 17:51
 7/18 anonim válasza:
Mert rég szexeltél utolsó.Azért jött le egyből így.😃
2022. márc. 15. 18:00
 8/18 anonim válasza:
Nem arra céloztam 7 es hogy gyere és nyomulj rám bár igaz elég félreérthetően fogalmaztam. Úgy értettem, hogy gyanús így ez a szöveg és szerintem férfi az illető.
2022. márc. 15. 18:13
 9/18 anonim válasza:

Drága 5-ös, nem én vagyok naiv, neked megy nehezen a szövegértés.

Ha valaki óvatos és óvatosságra intő, az a naivitás ellentéte. :) Nem bántásból írom, biztos nagyon fiatal vagy még, semmi baj.


Nem írtam ilyet, hogy nincsenek itt normális válaszadók, sem olyat, hogy nem találhat valaki barátokat. Olyat sem, hogy 18 év alattiak nem írhatnak. Ezeket biztos máshonnan szedted. :) Nyugodtan olvasd vissza, amiket írtam. Én voltam az 1-es és 3-as.


De bizony nagy veszélye van annak, ha valaki ennyire kiteszi magát az interneten. S igen, lehet, hogy "csak" névtelen beszélgetni akar az illető. Meg lehet sok más végkimenetele is a dolgoknak.

Majd megtanulod, hogy néha az akar jót, akinek a válaszán elsőre sértetten és nagy önérzettel felhúzod magadat, és az fog ártani, aki azt mutatja elsőre, hogy a te nyelveden beszél... szeretettel kívánom, hogy ne érjen soha baj se téged, se a kérdezőt, se azokat, akik neki válaszolnak priviben...

2022. márc. 15. 18:47
 10/18 anonim válasza:
Naiv vagy, de nem abban az értelemben, amire gondolsz.Hanem naivitás azt hinni nincsenek itt 16 évesek, sőt 14 évesek.Sőt, manapság már sokan szexelnek.És nem kell a lealacsonyítás, a 30-hoz közelebb vagyok, mint a 20-hoz "nagymama". ;)
2022. márc. 15. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!