Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, esetleg valakinek...

Lányok, esetleg valakinek lenne kedve barátkozni? 22/F

Figyelt kérdés

Mindig is a lányokkal jöttem ki jobban, mert másképp látják a világot mint egy férfi, emiatt több, és tartalmasabb témát tudtam mindig is megbeszélni velük. Férfiakkal alapból nem nagyon volt közös téma,soha nem jöttem jól ki velük.


Főleg Budapest és közeli környékéről keresek barátokat, és fontos,hogy ne tűnj el 1-2 üzenet után vagy FB megadás után :)


Magamról:

Új dolgokra, emberekre elég nyitott, ambivertált személyiségnek gondolom magam, kisebb társaságokban jól el vagyok, de a nagyobbak már kicsit zavaróak. Szeretem az iszogatós, beszélgetős éjszakákat, de bulizni is néha szívesen megyek :D


Zenei ízlésem elég szerteágazó, szóval ami megtetszik, kb mindegy milyen műfaj, akkor hallgatom. Filmekből a horror, sci-fi, vígjáték, akció, kaland amit főleg nézek, sorozatokban detto.


Hobbiból fotózom, 3D nyomtatok, és szerelek dolgokat ha úgy adódik.


Szeretek kirándulni, utazni, felfedezni a természetet.



2022. márc. 16. 10:47
 1/3 anonim válasza:
Szia Laska. 👋
2022. márc. 16. 12:20
 2/3 anonim válasza:
Ne erőltesd Kistöki!
2022. márc. 16. 13:02
 3/3 anonim válasza:
Dede csak erőltesse. Nem de, Laska?
2022. márc. 16. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!