Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szegeden, Szeged környékén...

Szegeden, Szeged környékén valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem el Szegeden tanulni, a szakomról 3 közelebbi barátom van, és szívesen ismernék még meg szegedieket vagy Szeged közelében lévőket. A helyet azért jelöltem meg konkrétan, mert voltak olyan baráti kapcsolataim, amelyek a nagy távolság miatt nem tudtak kiteljesedni 😞 Mivel nem nagyon járok bulizni, kissé introvertált vagyok, emiatt az internetes barátkozás sem kizárt nálam😁


Rólam annyit, hogy szívesen beszélgetek bármiről, a viccesebb kategóriától kezdve a komolyabb témákig, szeretem, kétirányú kommunikációt, ahol kölcsönösen érdeklődünk a másik mondandója iránt😁


Ha te is hasonló vagy, akkor küldj privát üzit😊



22/L



2022. márc. 22. 23:18
 1/3 anonim válasza:
Ez tök azimpatikusnak tűnik, en 21 éves srác vagyok, szintén Szegedről. Írnék privátot is, de szerintem kapsz eleget nélkülem is. Majd ha időd engedi írj rám, szívesen beszélgetek amúgy :)
2022. márc. 23. 08:39
 2/3 anonim válasza:
Alapból nem vagyok szegedi, de szoktam oda járni. A párom szeptemberben kezd ott az egyetemen levelezőn, én is el fogom néha kísérni, de ezen felül is mehetek oda. Szóval nem minden nap, de azért időnként tudunk majd találkozni, ha szeretnél. Ha így is jó neked, szívesen megismernélek.
2022. márc. 23. 09:26
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én jövőre (ha minden igaz) oda fogok egyetemre járni, írj, ha gondolod :)
2022. márc. 23. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!