Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 16-18 éves fiúk! Ti gördeszkap...

16-18 éves fiúk! Ti gördeszkaparkokban mennyire vagytok nyitottak a barátkozásra?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, még elég kezdő, de szeretnék jól megtanulni gördeszkázni, viszont nincsenek deszkás barátaim, akik segíthetnének, vagy akikkel egyáltalán csak gördeszkázhatnék együtt. Ti hogyan reagálnátok, ha egy lány mondjuk segítséget, tippet kérne tőletek egy-egy trükk elsajátításához? Nyitottak lennétek a közeledésére?

Van rá esély, hogy gördeszkaparkban szerezhetek deszkás barátokat?



2022. márc. 30. 22:21
 1/2 anonim válasza:

- Hát ez nagyon személy függő, hogy az illető mennyire barátkozóképes!

- Lesz olyan aki bevon a csapatba, és lesz olyan aki szerint nyűg leszel...

- Szóval én azt mondanám, hogy keres egy embert - és ketten próbáljatok valamit alkotni.

2022. márc. 30. 23:45
 2/2 anonim válasza:

Nem feltétlenül. Én egyszer kimentem a pestre a profik közé. Látták, hogy félénk vagyok, hisz azok 360 flippel ugráltak le a lépcsőről én meg a kickflipet nem adtam elsőre.

Egyszercsak odajött hozzám az egész park és lepacsiztak velem. Eléggé összetartó társaság. Azóta ha meglátok egy deszkást, engem nem zavar a megjelenése sem, megyek és lepacsizok vele és ha látom, hogy nyitott személyiség, akkor barátkozom vele.


Ez csak az én tapasztalatom, de a legtöbb ember hozzám hasonló ilyen téren.

2022. jún. 28. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!