Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve barátkozni?

Valakinek van kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

Egy életvidám nő lennék. Szeretek zenét hallgatni, sétálni, kirándulgatni


Szeretek bolondozni , ugyanakkor tudok komoly is lenni.


Barátokat szeretnék szerezni.



Szóval hozzám hasonló embereket keresek, akik szintén szeretik az állatokat.. Korban a tőlem idősebb személyek társaságát szoktam keresni, de ha szimpatikus vagy a kor nem számít nálam..



Ha van kedved kialakítani egy barátságot nyugodtan írj de csak ha komolyan gondolod az üzenet váltásokat és nem lépsz le csak úgy szó nélkül..


Gondolok itt arra a korosztályra akik már + 20-asok.


Nyugodtan írjatok privátot..


2022. ápr. 11. 10:31
 1/8 anonim válasza:
Küldj képet.
2022. ápr. 11. 10:39
 2/8 anonim válasza:

Szívesen sétálgatok én is, viszont hosszabb túrákra is el szeretném kötelezni magam. A saját baráti körömből nem igazán vevő senki a dologra és a túracsoportoknál attól tartok, csak hátul kullognék miközben a kialakult csapat elöl elvan.

Ha kirándulgatás alatt ilyesmire gondoltál akkor szívesen benne lennék a dologban.


23F

2022. ápr. 11. 11:58
 3/8 anonim válasza:
Én benne lennék, de az nem szerepel a leírásban hogy hol élsz?
2022. ápr. 11. 12:06
 4/8 anonim válasza:

Én is keresek barátokat.


29/F

2022. ápr. 11. 12:37
 5/8 anonim válasza:
Jó lenne
2022. ápr. 11. 16:57
 6/8 anonim válasza:

Te milyen idős vagy? Csak hogy barbibabákról szabad veled beszélni, vagy az élet nagy dolgairól is!?:)


A "+20-asok" mit jelent? Mennyi a max. korhatár!? Csak mem akarok nem kivánt beszélgetőtárs lenni akit lekelljen koptatni!;)

2022. ápr. 11. 18:06
 7/8 anonim válasza:
Falusi is jó?
2022. ápr. 12. 06:06
 8/8 anonim válasza:
Én felső közép vagyok szerintem társadalmilag és az lenne az elsődleges mielőtt bármiről is szó lehetne, hogy mekkora majorsággal rendelkezik az illető, illetve hány jószága van bizományban?
2022. ápr. 12. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!