Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy találok meg 2 embert...

Hogy találok meg 2 embert Magyarországon(gondolom budapestiek), ha nem tudom a nevüket és csak egyszer beszéltem velük?

Figyelt kérdés

Találkoztam 2 kedves lánnyal a moziban, egymás mellett ültünk még pár héttel ezelőtt, és nem mutatkoztunk be, de beszéltünk pár szót.

Nem tudom hogy találjam meg őket, mert holnap lenne egy hasonló film, amin "találkoztunk" és nem akarok egyedül menni, mint legutóbb.

Valaki bármi ötlet??


2022. ápr. 19. 11:03
 1/4 anonim válasza:

Hát azt úgy nem lesz könnyű, de esetleg ha olyasmiről tudsz valamit hogy hol tanulnak, mit sportolnak, az iskolák vagy egyesületek oldalain, vagy egyéb helyeken van valamennyi esély a nevüket megtalálni, vagy legalább olyan embereket, akik lehet ismerik őket.

Mindenképpen abból az információból kell kiindulnod, amit tudsz róluk, ha bármi olyan van ami alapján el tudsz indulni az tud segíteni.

Sok szerencsét!

2022. ápr. 19. 11:10
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb bajom, hogy semmit nem tudok róluk, talán kinézetről fel tudnám ismerni őket
2022. ápr. 19. 11:28
 3/4 anonim válasza:

Fb Pesten Láttalak csoportba írsz. Lefizetsz valakit a moziban, hogy adja meg a vetítésen részvevők adatait. Hátha online vették a jegyet. Biztonsági kamera felvételeken is látszódhatnak.


29/F

2022. ápr. 19. 11:36
 4/4 anonim válasza:

Nagyon össze kell havekodnod a jegypénztáros csajjal, talán vissza tudja bányászni valahogy a rendszerből neked, hogy azokra a székekre kiknek adták el a jegyeket, vagy milyen névre...


Aztán egy névvel mire mész, ha nincs se fészbukjuk semmijük?

2022. ápr. 29. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!