Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kötetlen beszélgetés, akár a...

Kötetlen beszélgetés, akár a kérdés alatt? 27/N

Figyelt kérdés

Üzenetben is lehet természetesen. Bárki és akárki, kortól/nemtől függetlenül.

Mi az a 3 dolog, ami leginkább jellemez téged?

Ha mást nem, írj egy viccet a kérdés alá, hátha valakit sikerül megmosolyogtatnod.


Ha üzenetben beszélgetnél, de nem tudod, hogy érdemes-e belekezdeni egyáltalán, annyiszor pazaroltad az idődet, egy kis segítség, hogy könnyebb legyen a döntés:


Ha első üzenet alapján nem vagy szimpatikus, akkor is válaszolni fogok.

Nem lesz egyoldalú a beszélgetés, nem adok egy szavas válaszokat.

Nem tűnök el egyik pillanatról a másikra, ha valami miatt le akarom zárni a beszélgetést, azt megírom.


27 éves nő vagyok. Párkapcsolatban élek, társat kereső szándékkal ne írjon senki, legyen kedves. Elvont humorom van, amit nem sokan értékelnek, de aki igen, az arany a szememben. :D Szeretem az adok-kapok-ot. Egy barátokkal összeülős estére nem mondok nemet, főleg ha előkerül valami jó kis társas. Szeretek nyugiban, kényelmesen lenni.

Hírtelen ennyi. :D



2022. ápr. 19. 16:53
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

Hírtelen?

Beszélgessünk a nyelvtanról. Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az alapvető műveltségről? :D

2022. ápr. 19. 17:05
 2/29 anonim válasza:

Milyen az az elvont humor?:)

Az mit jelent nállad?

Nem értik vicceidet?

2022. ápr. 19. 17:17
 3/29 anonim válasza:
Nagyravágyó, telhetetlen, a személyem verhetetlen. Ebből kitalálni ki lehet közel lehetelen.
2022. ápr. 19. 17:23
 4/29 A kérdező kommentje:

A diszlexia miatt sokszori átnézés után is simán vannak hibák. Próbálok rá figyelni, köszönöm az építő kritikát.

A viccet még várom, ha érdemben nem tudsz hozzászólni. :)


Talán az angol humort tudnám ráhúzni, ha kategorizálni akarnám. A szarkazmus is az eszköztáram része és a pocsék szó viccek. :D Nem egyszer fordult elő, hogy egy új társaságban csend követte egy vicces megjegyzésemet. Jobb esetben egy-két ember nevetett rajta, akiknek ment a pacsi és egy hálás tekintet, hogy értették. :)

2022. ápr. 19. 17:35
 5/29 anonim válasza:

A legértelmesebben megfogalmazott kiírt kérdés mostanában ismerkedés kategóriában.


Három rám jellemző dolog:

intelligencia , nagyság , néhány hiba


29/F


És akkor egy vicc, amin a tegnapi nap folyamán nagyon jót nevettem:


- Tudod mire voltam mindig is kíváncsi? Az olyan magas emberek, mint te, hogyan tudnak éjszaka aludni, amikor a takaró túl rövid ahhoz, hogy teljesen betakarjon válltól talpig?


- Ember...

HAJNALI 4 ÓRA VAN BAZDMEG!!!


- Szóóóval nem tudsz aludni?

... a takaró miatt?

2022. ápr. 19. 17:35
 6/29 anonim válasza:

Majdnem azt olvastam, hogy töketlen beszélgetés. Egyébként ha adok-kapokra vágysz, a legjobb helyre jöttél, itt olyan szócsaták vannak néha, hogy ihaj, de lefogadom, hogy néhány felhasználó akár a fizikai inzultusban is benne lenne.

Rám is jellemző a szarkasztikus, sötét, néha cinikus és morbid humor, akár még a gusztustalanság is, és én is szoktam idióta szóviccekkel fárasztani embertársaimat. Az egyik volt kollégám mondta egyszer, hogy este látott egy filmet a lemmingekről. Mondtam neki, hogy azt én is láttam, az volt a címe, hogy Lemming arany, ami fénylik.

2022. ápr. 19. 18:09
 7/29 A kérdező kommentje:

#5-ös válaszoló jelezte üzenetben,(köszi itt is) hogy hiányolja az én válaszomat a kérdésre, amit most pótolnék.


(kihagyva, amit rövid bemutatkozásban már említettem) figyelmes, gyors észjárású, bizonytalan


Illetve nem kérte senki, de itt hagyok egy viccet is.


Mi az a speciális szerkezet, amivel átlátni a betonfalon?

.

.

.

Ablak

2022. ápr. 19. 18:27
 8/29 anonim válasza:
“fa”vicc - Köszi kérdező. És a választ is. #5
2022. ápr. 19. 18:30
 9/29 anonim válasza:

#5 Szerintem is értelmes, barátságos kiírás - és nem csak ezt a kategóriát tekintve, hanem az évek óta zuhanó gyakorin általában véve.

Klasszikus vagyok. Nem szeretem az uborkát, és örülök, hogy nem szeretem, mert megenném, pedig utálom.

2022. ápr. 19. 18:39
 10/29 anonim válasza:

9: Biztos hogy ez egy klasszikus? Ha az lenne, már kikopog?(tt) volna. :D


#5

2022. ápr. 19. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!