Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol lehet normálisan ismerkedn...

Hol lehet normálisan ismerkedni? Ahol nem tűnnek el az emberek? /N

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 21:51
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Itt is lhz

Embertől függ, nem felülettől ;)

Írj, ha gondolod

2022. ápr. 22. 22:01
 2/23 anonim válasza:
Ha tovább akar lépni akkor nem fog eltűnni, ha meg nem, akkor úgyis eltűnik akárhol ismerkedtek! Sajnos ez a szó nélkül lelépés divat lett a mai világban.
2022. ápr. 22. 22:02
 3/23 anonim válasza:

Lövésem sincs, őszintén. Próbálkozz mindenhol, annyit tudok csak mondani. Én is futottam bele ilyenbe, sőt, voltam én is az "eltűnő" fél, bár ez kicsit árnyaltabb annál. Tényleg nem volt sok időm és csak napokkal később, de válaszoltam, offoltam a dolgot, azt úgy jött le az illetőnek, hogy én tűntem el, holott nem, hisz utána még beszéltünk is mi volt ez, elmondtam, hogy sűrűek voltak a napjaim stb. Még csak nem is témában voltunk, amikor nem tudtam írni ráadásul, de whatever, megesik az ilyen.

Ha gondolod, írj nekem. Nem ígérhetem, hogy azonnal, de biztosan mindig fogok válaszolni, nem vagyok az az eltűnős fajta.

2022. ápr. 22. 22:05
 4/23 anonim válasza:
Valóság?
2022. ápr. 22. 22:16
 5/23 anonim válasza:

Hát, meg kell találni őket (az ilyen személyeket)!

Én itt is találtam nem eggy olyat akivel hosszabb ideje beszélgetek! Jól kell egymáshoz állni! Érdeklődni kell és nem egy-egy szavas válaszokat adni, hogy ne egyoldalú legyen a beszélgetés!

F

2022. ápr. 22. 22:26
 6/23 Barnabas333 válasza:
Itt is ti szoktatok nők eltűnni...
2022. ápr. 22. 22:54
 7/23 anonim válasza:
Itt?
2022. ápr. 22. 23:54
 8/23 anonim válasza:
Akkor nem fognak eltűnni az emberek, ha érdekesnek találnak. Ha az az egyetlen dolog, amit magadról el tudsz mondani, hogy veled beszélve mindenki eltűnik, nem biztos, hogy sikered lesz.
2022. ápr. 23. 00:03
 9/23 anonim válasza:
Én egyszerre szoktam eltűnni és feltűnni a nők életében ezért meg sem próbálnak velem kapcsolatot tartani mert tudják, hogy olyan vagyok mint egy ninja.
2022. ápr. 23. 03:45
 10/23 anonim válasza:

Nekem írhatsz!

25/F

2022. ápr. 23. 05:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!