Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Anotalk-os lány péntek estéről...

Anotalk-os lány péntek estéről, itt vagy? :)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tűkeresés a szénakazalban, de egy próbát megér, hátha. Péntek este 10-ig beszélgettünk elég hosszan, egy 17 éves Zara nevű lánnyal. Hagytam magamról a végén egy homályosabb nyomot ami alapján megtalálhatott volna, de lehet túl homályosra sikerült :D Ha véletlenül olvasod, írj, köszi :)

2022. ápr. 24. 11:17
 1/5 anonim válasza:
Miert csak homalyos nyomot hagytal?
2022. ápr. 24. 12:10
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, akkor jó ötletnek tűnt, már kicsit bánom utólag. Egy szót hagytam neki, amire ha rákeres nagyon minimális idő alatt megtalál, gondoltam akkor abban a pillanatban ez olyan jópofa ötlet :D
2022. ápr. 24. 12:27
 3/5 anonim válasza:
Az anotalkos lányok olyanok mint a gyakorisok. Csak az anonim felületen tudnak kommunikálni. Nincs továbblépés, megtalálás. Enegedd el
2022. ápr. 24. 16:16
 4/5 anonim válasza:
szerintem teljesen felesleges, ha akart volna valamit akkor miért nem adott valami elérhetősget?
2022. ápr. 25. 08:49
 5/5 anonim válasza:
Ha nem véletlen szakadt meg a beszélgetés pl a net miatt, akkor szinte esélytelen. Általában beszélgetés közben, vagy legkésőbb a végénél szokott eldőlni hogy akartok-e még később beszélni, olyankor kontaktcsere történik.
2022. máj. 6. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!