Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Pesti, nyitott, modern gondolk...

Pesti, nyitott, modern gondolkodású embereknek lenne kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

Nem párkapcsolatot keresek, barátokat. Az életkorod teljesen mindegy. A megye azért számít, mert idővel jó lenne összefutni, elmenni ide-oda. Toleráns vagyok, sok minden érdekel, szeretem a mélyebb beszélgetéseket. Viszont a normálistól nagyon távol állok, a humorom morbid és alpári, ezt jobbnak látom előre megemlíteni. :D

INTP(nyomokban INFP), 23/N



2022. ápr. 26. 03:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia! Nekem lenne kedved barátkozni. :)
2022. ápr. 26. 05:49
 2/11 anonim válasza:
Mindenkit tolerálsz, aki ugyanúgy gondolkodik, mint te? 😄
2022. ápr. 26. 06:55
 3/11 anonim válasza:
Lehetne kicsit több konkrétumot. Nem mindegy, hogy szarkasztikus a humorod vagy azt találod viccesnek ha a sarat kensz a hajadba.
2022. ápr. 26. 07:06
 4/11 anonim válasza:
Ha gondolod,beszélgethetünk, pesti vagyok. 32F
2022. ápr. 26. 07:37
 5/11 anonim válasza:
Szívesen barátkoznék, de az agglomerációban élek és Budára érkezem, remélem nem gond. Bármikor be tudok menni a fővárosba. Viszont inkább a nappali, kora esti programokat preferálnám, mert itt nincs éjszaka közlekedés, 23:30-kor elmegy az utolsó busz és vége, aludhatok a váróban.
2022. ápr. 26. 09:04
 6/11 A kérdező kommentje:

#2 Azért keresek lehetőleg nyitott gondolkodású embereket modern felfogással, mert én is olyan vagyok, de ezt sokan még mindig nem tolerálják. (Pl. nem akarok gyereket.) Ha valaki egész máshogy lát dolgokat, mint én, de jó érvekkel elfogadtatja velem, viszont ő nekem esik, hiába próbálom ismertetni a nézőpontomat, az nem vezet semmire. Sosem célom megnyerni egy vitát, de kimondom, amit gondolok az adott dologgal kapcsolatban. Valakivel vagy órákon keresztül jól elbeszélgetek így és tanulunk egymástól, vagy az első nézeteltérésnél besértődik, és az lesz a vége, hogy melegebb éghajlatra küldjük egymást.


#3 A szarkazmus sem áll tőlem annyira távol, de nem mondanám főbb ismertetőnek. Ha sarat kenek a hajamba, bizonyos körülmények mellett akár vicces is lehet, ahhoz nagyon abszurdnak kell lennie. Szóviccekkel előszeretettel dobálódzom, de ezt inkább személyesen.


#5 Pest alatt a megyére gondoltam, így persze, nem gond. :D Csak ne 2-3 órára lakjon valaki, azt hétköznap elég necces kivitelezni.

2022. ápr. 26. 10:47
 7/11 anonim válasza:

Az mitől "modern", hogy nem akarsz gyereket? 🤣🤣


Jaj, az ilyen ostoba libernyák tyúkoktól mentsen meg az ég minden férfit. 🤦‍♂️


Mondjuk az, hogy végső kétségbeesésedben már itt kuncsorogsz facér, elég jól mutatja, hogy a férfiaknak mennyire kell ez a "modern, nyitott, toleráns" gondolkodás egy nőtől. 🤣


További jó toleránskodást. Egyszer majd benő a fejed lágya. Vagy nem, nekünk úgy is jó. 😄

2022. ápr. 26. 10:55
 8/11 anonim válasza:

7:


1: nincs egy fél utalás sem arra, hogy libernya lenne a hölgy, a legnagyobb red flag a személyiségtípus említése, az meg férjen már el.

2: Itt minden második kérdés facér/nuniér kuncsorgás. Még ha ez az is lenne, akkor is pont ez a platform erről szól újabban.

3: Azt mondta, hogy modern gondolkodású, nem hogy azért modern gondolkodású, mert nem akar gyereket.


Ha mindenáron szájkaratályozni akarsz, gyakorold még egy kicsit az olvasást és szöveg értelmezést.

2022. ápr. 26. 11:30
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm, jól megvagyok a párommal. Veled ellentétben, mert látványosan elég frusztrált vagy. Mindenki úgy teszi tönkre az életét, ahogy akarja. Nekem viszont sok időt és energiát megspórol, hogy a magadfajták ennyitől kiakadnak, saját magadat elintézted. :'D
2022. ápr. 26. 11:51
 10/11 anonim válasza:

"nyitott, modern gondolkodású embereknek lenne kedve barátkozni?"


Akik ilyenek, azokat pont elijeszted ezzel, de mindegy.

2022. ápr. 27. 01:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!