Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Aki betanított munkát végez...

Aki betanított munkát végez az arra van ítélve, hogy örökre magányos legyen?

Figyelt kérdés

Sajnos az egyetem meg egyéb lehetőségek kimaradtak az életemből családi okok miatt.

27 éves srác vagyok, csak a munka megy 3 műszakban hétfőtöl szombatig, bent a munkahelyen senki sem beszél velem.

Van 1 napom egy héten, az szinte semmire nem elég, nem hogy eljárjak vhova.


Néztem több helyet, mindenhol ez van vagy a 12 órázás...


Komolyan ez lesz most már az életem, csak munka és más semmi??


:(



2022. ápr. 29. 16:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
Semmiféle összefüggés nincs a kettő között. Lehet ismerkedni online is, amikor neked alkalmas.
2022. ápr. 29. 16:46
 2/12 A kérdező kommentje:
Online hol ismerkedsz? :(
2022. ápr. 29. 16:48
 3/12 anonim válasza:
Feltalálták a társkereső oldalakat, van belőlük egy rakás! :D
2022. ápr. 29. 17:01
 4/12 A kérdező kommentje:
A Facebook társkeresőjén fent vagyok, azon kívül, hogy bejelölök sok lányt, nem történik semmi, hónapok óta egy vissza jelölés sem jött.
2022. ápr. 29. 17:06
 5/12 anonim válasza:
Akkor válassz normálisabb oldalt, tényleg rengeteg van belőlük.
2022. ápr. 29. 17:10
 6/12 A kérdező kommentje:

Mert van olyan?


Badoo, Tinder, tele van kamu profillal, ott is írogathatsz, jelölgethetsz, választ semmire nem kapok...

2022. ápr. 29. 17:27
 7/12 anonim válasza:
ha már úgyis sok időd van, meg pénzed is, mert dolgozol, akkor tanulj vmi olyat, ami kihúz a sz.rból, és nem kell műszakoznod...
2022. ápr. 29. 17:44
 8/12 anonim válasza:

Én sem hiszem, hogy lenne összefüggés az egyedüllét és a betanított munka között.

De ha nem vagy elégedett az életeddel, akkor dolgozz azon, hogy változtatni tudjál.

2022. ápr. 29. 17:58
 9/12 anonim válasza:

én 4 műszakban dolgozok és 21 vagyok


figyu bárhol tudsz ismerkedni, de munkahelyen célszerű lenne, bár ahol vagyok elég sok most a fiatal csaj, de szinte az összesnek van valakije


de próbálkozni kell, ne add fel, beszélgess vagy valami

2022. ápr. 29. 19:43
 10/12 anonim válasza:
Én elmennék a helyedbe k*rvázni. :D De komolyra fordítva a szót szerintem ezek a betanított meg gyári munkák arra valók hogy megcsinálj egy olyan szakmát amit szívesen csinálnál.
2022. ápr. 29. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!