Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkednétek szub férfival?

Ismerkednétek szub férfival?

Figyelt kérdés

Szép napot lányok!


Ismerkednétek, barátkoznátok szubbal?


Barátkozás is lehet természetesen, mivel természetemből kifolyólag nem nyomulnék. Persze a helyemet tudnám, és teljesen megadnám azt a tiszteletet ebben az esetben is, ami jár a hölgyeknek!


De szivesen sofőrködnék is, cipelném bevásárlásból a cuccokat. Tarthatnánk közös progikat. Természetesen a lány érdeklődését, kívánságát szem előtt tarva.


Lenne kedve valakinek ismerkedni?


20on éves hölgyek válaszát várom alázattal!


2022. máj. 15. 15:37
 1/8 anonim válasza:
nem
2022. máj. 15. 16:01
 2/8 anonim válasza:
Ha barátkozni akarok akkor barátot keresek, nem csicskást aki még fel is izgul arra hogy csicskás ://
2022. máj. 15. 16:38
 3/8 anonim válasza:
eh én szub pasi vagyok, de nem vagyok se csicskás sem az akit meg kell dugni
2022. máj. 15. 18:23
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát a barátkozás alatt én sem feltétlen azt értettem h csicskáztatni kell. Persze nem ellenkeznék.


Az hogy tudom hol a helyem azt jelenti h nem fogok követelőzni vagy nyomulni, alkalmazkodom stb.

2022. máj. 15. 18:27
 5/8 anonim válasza:
Nekem írhatsz!
2022. máj. 15. 19:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy megkérdezhetem?
2022. máj. 15. 19:18
 7/8 anonim válasza:
21 de a többit privibe
2022. máj. 15. 19:26
 8/8 anonim válasza:
Szia! Perpill hirtelenjében nem keresek szub pasit, de hogyha már megláttam a posztod cserélhetnénk email címet, mert később lehet, hogy aktuális lesz ;)
2022. máj. 15. 21:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!