Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Volna kedve valakinek barátkoz...

Volna kedve valakinek barátkozni? 22-28 éves korig.

Figyelt kérdés
Bár elsősorban levelező partnert keresek.Szeretek sorozatot nézni, kirándulni, zenét hallgatni.Lehetőleg olyannal szeretnék ismerkedni aki két mondat után nem tűnik el.Fiúk és lányok is írhatnak. 22/N

2022. máj. 18. 13:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg ha úgy alakul egy idő után átmentünk más platformra.
2022. máj. 18. 13:38
 2/9 anonim válasza:

Ha ezt a kérdést meglátják az itteni kiéhezett "vadak",... :,D

Egyre több mostanában a 20 év feletti női kérdező ebben a kategóriában. (Ez mitől lehet?)

2022. máj. 18. 14:12
 3/9 anonim válasza:

Milyen sorozatok pl? És milyen zenék?

Puszta kíváncsiság-

2022. máj. 18. 14:21
 4/9 anonim válasza:
25 éves lány vagyok, könyvmoly, introvertált, jogpalánta és szeretem a virágokat. Ha szeretnél, barátkozhatunk :3
2022. máj. 18. 14:35
 5/9 anonim válasza:
29F vagyok, szóval már túl idős :D
2022. máj. 18. 16:19
 6/9 anonim válasza:

Az ilyeneket mindíg sajnálom amúgy. 2-3 mondat alapján eldönteni, hogy szimpi lehet-e a másik.

A kifejtésed eskü megfogott és már írtam volna a privátot, mikor feltünt az, hogy milyen kor csoportot szabtál és te hány éves vagy. Hiába tartozok bele, de nekem ez így nem szimpi már, mikor valaki a fiatalabbakkal még csak beszélgetni sem hajlandó.

Oké szokott lenni az, hogy más korosztály stb stb és nem tudnánk miről beszélni.

De ilyen érdeklődési körökkel ami nálad is van?? Egy 13 évessel is lazán tudnál beszélni esetleg sorozatokról, zenéről.

Nekem is van olyan ismerősöm aki olyan 8 évvel fiatalabb. Nem beszélünk gyakran, de ha van valami akkor beszélgetünk ugyan úgy vagy egyéb témákban is keressük egymást, mint pl hogy én edzek és ahhoz kér tanácsokat.

Na mindegy 😅

Tényleg nem értem ezt a leosztást nálad.

Persze nem szeretnék beleszólni, te döntesz, hogy kikkel ismerketsz, kikkel szeretnél beszélgetni.

2022. máj. 19. 00:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,ne haragudj de nem szeretem ha nállam az illető fiatalabb.Legyen szó akár párkapcsolatról akár barátságról.jobban szeretek olyan emberekkel ismerkedni akik velem egykorúak vagy idősebbek.Ilyen beállítottságú vagyok.
2022. máj. 19. 07:08
 8/9 anonim válasza:

Szia, 24 éves vagyok lány vagyok.

Van egy kisfiam is, ha szeretnél, szívesen beszélgetnék veled. :)

2022. máj. 25. 19:54
 9/9 kkfrnc válasza:

Szia!

Ha nem zavar az őszinte, kissé nyers stílus(szarkazmusdal és elcseszett szóviccekkel fűszerezve), akkor im ready.

28F nyitott felfogással, aki mindig mindenről tud beszélni.

További szép napot!

2022. máj. 27. 15:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!