Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan 30 év feletti...

Van itt olyan 30 év feletti férfi, akit érdekel a második világháború, vagy esetleg gyűjt valamit? 29 éves nő vagyok, szeretnék barátkozni,ismerkedni mert én magam is gyűjtök ebben a témában,és járok hadi eseményekre is.

Figyelt kérdés
Az sem utolsó,ha emellett kedveli a Rock zenét.Távolság nem számít, én Győr-S megyéből vagyok.
2022. máj. 22. 23:41
 1/8 anonim válasza:
Kár, hogy nem foglalkoztat a második világháború, hanem helyette az ó-, és középkori Európa történelme.
2022. máj. 22. 23:43
 2/8 anonim válasza:

Szia !

A porosz korszak nem érdekel ?

2022. máj. 23. 00:26
 3/8 anonim válasza:
Hát én "csak" 29 vagyok, az baj?
2022. máj. 23. 00:48
 4/8 anonim válasza:
Engem csak a puni háborúk érdekelnek.
2022. máj. 23. 06:39
 5/8 anonim válasza:
Én csak szeretem, nézem a sorozatokat, filmeket. Nem gyűjtők semmit.
2022. máj. 23. 07:31
 6/8 anonim válasza:
Fémkeresőznék, ha nem lehetetlenítenék el a mindenféle szabályokkal és engedélyekkel. A föld csurig van érdekesebbnél érdekesebb háborús kincsekkel, de nincs értelme szórakozni ezzel, ha csak a baj van vele. Kereskedőktől nem veszek semmit, mert rengeteg a hamisítvány.
2022. máj. 23. 08:25
 7/8 anonim válasza:
26 éves vagyok, olvasott az utóbbi 100 év történelmében. Szeretem a rockzenét, de még az annál súlyosabbakat is. Nálam egy jó kis Obituary is elmegy altatónak. De gondolom, nem engem keresel, mert "kisfiú" vagyok.
2022. máj. 23. 11:33
 8/8 anonim válasza:

Mindig is imádtam a történelmet, a 2. vh-ban mélyebben is elmerültem. Rengeteg könyvem és magazinom van a témában, az ide kapcsolódó filmeket is szeretem, sőt, sok 2. vh-s makettot is építettem. Hadieseményen sajnos csak egyszer volt alkalmam eddig látogatóként részt venni.

Az utóbbi időben már nem ezek teszik ki a fő elfoglaltságomat, mivel - szerintem - eléggé kimerítettem a témát, és nagyon nincs is kivel beszélnem róla, de ettől függetlenül érdekel, ha valami újdonság jön szembe.

Zenetéren sokáig csak rockzene kedvelő voltam, de ez mára nagyon kiszélesedett.


Ha gondolod, szívesen beszélgetek veled a témában. Ja, 32 vagyok, szintén Gy-M-S megyéből.

2022. máj. 25. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!