Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Most költöztem fel egy Zalából...

Most költöztem fel egy Zalából Budapestre és nincsenek itt ismerőseim. Hogyan fussak neki?

Figyelt kérdés

Zalaegerszegen jóformán csak valamikori középiskolás barátaimmal lógtam az utóbbi 4 évben érettségi óta.

Most 23 évesen munka miatt (kezdő férfi ápoló vagyok stroke és egyéb neurológiás sérültek rehab osztályán) Budapestre költöztem, és nem igazán tudom hogyan kéne nekiállnom ismerkedni.

Úgy általában ismerkedni.


Nem igazán szeretem a zajos bulihelyeket.

Tipp?



2022. jún. 3. 10:37
1 2
 1/15 anonim válasza:

hobbid mentén

munkahelyeden

lakókörnyezetedben


ha megírod, mi a hobbid, mi érdekel, merre laksz a városban ;)

2022. jún. 3. 10:49
 2/15 A kérdező kommentje:

Lakókörnyezetem nem túl szimpatikus.

Egy nyolcadik kerületi körgangos régi építésű házban bérelek egy aprócska (25 négyzetméter) garzont.

Balról szomszédom egy 50-60 év közötti házaspár akiket gyakran este 10-kor is lehet hallani hogy a legválogatottabb magyar káromkodásokkal kúldik el egymást a tudjukhova.

Jobbról szomszédom egy 45 év körüli eléggé mogorva pasas, vissza se köszön.

A többi szomszédot alig hallom vagy látom, de itt nincsenek fiatalok.


Munkahelyemen 40 év körüli családanyák és családapák vannak.

Remek kollégák, de nem érzem hogy ennél bármi több alakulna.

Nincs nagyon átfedés köztünk érdeklődésben a szakmán kívül.


Hobbim: túrázok, van egy tekim otthon, őt gondozgatom, elmegyek néha moziba. Edzőterem, de csak este mikor már kevesebben vannak hogy tudjam használni azt a gépet amelyiket épp akarom. De ezek mind magányos dolgok.


Túratárskeresős kérdést is tettem már fel itt, de senkit nem hozott lázba.

Facebookon is középkorúak vannak az ilyen tematikájú csoportokban.

Moziba se szoktak idegenekkel elmenni az emberek.

2022. jún. 3. 11:01
 3/15 anonim válasza:

menj nyílt túrákra, ahol sok túrázni szerető jár

nekem van túraegyesületem

2022. jún. 3. 11:04
 4/15 Kólauborkával válasza:

Mennyire vagy bulizós? (Én már 23 évesen nem voltam az)


Morrisons 1-2 hétvégéken illetve én már nem tudom milyen szórakozó helyek vannak még, de hétvégén tele a város potenciális haver jelöltekkel.

2022. jún. 3. 12:22
 5/15 anonim válasza:
Kb ugyan ebben a cipőben járok csak a 3. kerületben. Én sem tudom merre induljak. 22
2022. jún. 3. 12:25
 6/15 A kérdező kommentje:
Semennyire nem vagyok bulizós. Ahhoz nekem eleve ismernem kell valakit/valakiket hogy ellazuljak a közelükben.
2022. jún. 3. 13:39
 7/15 anonim válasza:
Ha nem vagy nyitott akkor ne várj csodát. Eddig szinte mindenre volt valami kifogásod. Ez se, az se, amaz se.
2022. jún. 3. 13:50
 8/15 anonim válasza:
#7 ez nem nyitottság kérdése. Én sem szeretek pl bulizni, amgamra erőltethetném ugyan, de mi a sz@rt kezdjek egy bulizni kívánkozó emberrel úgy hogy én nem szeretek? Tehát barátnak barát lenne csak nem éreznénk jól amgunkat egymás mellett. Máshol meg tényleg nehéz, az emberek többnyire az iskolában kötnek barátságot, később már nincs annyira igényük új barátokra, így nehezebb kialakítani kapcsolatokat fiatalfelnőtt korban.
2022. jún. 3. 13:58
 9/15 A kérdező kommentje:

Milyen mindenre?


Bulizni nem szeretnék. Ez egy, azaz 1 dolog.


Arról meg nem én tehetek, hogy a korosztályom nem nyitott a túrázásra és moziba se jön idegendkkel. Fordítva ülsz a lovon utolsó.


Vagy zavar hogy valaki nem éli a te szórakozásodat és ezért be kell szólni?

Ha nem lennék nyitott akkor ki se írom a kérdést.

2022. jún. 3. 13:58
 10/15 A kérdező kommentje:
7#esnek ment az üzi, nem 8#asnak.
2022. jún. 3. 13:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!