Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan legyek szerethető...

Hogyan legyek szerethető akivel barátkozni akarnak az emberek?

Figyelt kérdés

Én mindenki felé próbálok nyitni de semmi siker. Mindenki "elfoglalt". Senki nem akar velem időt tölteni, megvannak a kialakult baráti körök.

Soha nem hívnak sehova, ha én hívok vkit nem ér rá..

Hogy találhatnék barátokat? 25n


2022. jún. 6. 07:27
 1/8 anonim válasza:
Te mit gondolsz,miért nem érnek rád? Miért nem kerülsz be a baráti körökbe?
2022. jún. 6. 07:40
 2/8 anonim válasza:
Valószínű nem annyira nyitott mégsem az emberi közeledésekre :(
2022. jún. 6. 07:44
 3/8 anonim válasza:
Mi lenne ha nem lennél ennyire nyitott, hanem egy kicsit távolságtartó, hűvös, de figyelmes lennél közben?
2022. jún. 6. 08:07
 4/8 anonim válasza:

Nem ismerlek, csak tippelem, hogy a természeteddel lehet valami problémája az embereknek. A fentiekből az jön le, hogy elkeseredett vagy emiatt és ez biztosan kiül az arcodra. Szerintem az az első, hogy találj valamit, ami miatt boldogabbnak látszol minden nap. Nekem sokat segített egy régi könyv (mivel én is régi vagyok már), aminek Sikerkalauz a címe. Igaz, főként arról szólt, hogy hogyan építs sikeres üzletet magad köré (ez most egyáltalán nem érdekes részlet), de az a rész fogott meg benne, ami arról szólt, hogy dicsérj meg másokat, hogyan jegyezd meg a nevét, és legfőképpen hogyan MOSOLYOGJ! Az, hogy mosolyogsz, azt jelenti, hogy boldog vagy és azt mutatja másoknak, hogy jól alakul az életed, érdemes veled beszélgetni. Pláne, ha ezt a beszélgetést te kezded.


Nekem sem volt egyszerű ezeket megtanulni, beletelt néhány erőltetett hónapba, mire természetessé vált. Viszont tényleg sokat segített, pedig sosem voltam egy jóképű pasi, mégis sokan visszamosolyogtak. Bevallom annyira határozott voltam akkoriban (huszas éveim elején), hogy még egy olyan lányt is meghódítottam, aki egy másik pasira hajtott, de nekem nagyon-nagyon tetszett. Később össze is házasodtunk és 3 (már tizenéves) gyermekünk van.


Szóval a nagy lényeg, hogy nézzél ki vidámnak, olyannak, aki kicsattan a boldogságtól. Mint a tinifilmekben, amikor az legmenőbb csaj végigvonul a gimi folyosóján! Legyél kinézetre ugyanolyan boldog és érezd is ugyanezt magadban. Akit érdekel, majd megtudja, hogy miért vagy olyan, akit nem, arra meg teszel egy lapáttal. Mosolygás, boldogság, magabiztosság! Gyakorold és meghozza gyümölcsét.

2022. jún. 6. 08:57
 5/8 anonim válasza:

Pontosan ahogy fentebb is írták, nem kell mindig nyitottnak lenni.

Lehet, hogy csak egyszerűen rosszul fejezed ki magad. Ha valakit megismersz, nyitsz felé, akkor tanácsos egy kis időt is hagyni a másiknak, amíg úgymond realizálódik benne, hogy ismerkedni akarsz vele.

Soha, de soha ne várd el senkitől, hogy elhívjon valahova! Azt ki kell érdemelni, hisz csak úgy ér valamit a dolog.

Ha te elhívsz valakit, az egy jó dolog, de azt is tanácsos csak idővel megtenni. Nem szabad kapkodni!

Az tény, hogy mostanság mindenki elfoglalt, de továbbra is azt tanácsolom, hogy adj időt az embereknek! Ne kapkodj! Türelmesen, átgondoltan cselekedj!

Az emberek visszautasítása sem mindegy, hogy milyen. Ha elhívsz valakit valahova, akkor figyeld meg a reakcióját és válaszát, mert abból tudsz következtetni arra, hogy mennyire tart fontosnak.

Ha azt válaszolja valaki, hogy csak ekkor nem jó, de akkor jobb lenne, ebből arra következtethetsz, hogy kölcsönös az ismerkedés.

Ha a válaszban csak annyit közöl, hogy "bocs nem érek rá", akkor az bukta, mert ott még csak fel sem ajánl más lehetőséget.

Ha a megnyilvánulásaiddal nincs is probléma, akkor még az is lehet, hogy eddig csak nem a megfelelő emberkékkel barátkoztál.

Előbb-utóbb majd csak sikerül... :,D

2022. jún. 6. 09:03
 6/8 anonim válasza:
Ismerős a helyzet 27f :/
2022. jún. 6. 10:56
 7/8 anonim válasza:
Helyileg merre vagy?
2022. jún. 6. 19:44
 8/8 anonim válasza:

Én irkálok veled ha gondolod.

23/f

2022. jún. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!