Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Láttál már ekkora clickbait...

Láttál már ekkora clickbait fejlécet?

Figyelt kérdés
Üdvözlök minden olyan embert akinek felkeltette az érdeklődését a kérdés "címe". Ennek az egésznek csak annyi volt a lényege hogy ne egy szokásos sablon kiírt akarsz beszélgetni/ismerkedni? legyen kirakva.Szóval a fő lényeg hogy keresnék pár értelmesebb lányt/fiút akivel lehet barátkozni/haverkodni, lányokkal akár ismerkedni is ha úgy van.Kizáró okok amik ha rád jellemzőek akkor inkább ne is fáradj az üzenettel:Csak a másiktól várod a csodát és semmit se akarsz szinte hozzátenni a beszélgetéshez, túlzottan szűkszavú vagy a legtöbb esetben, toxic személyiségű vagy. Ha ezek rád nem jellemzőek akkor viszont várom a privát üzeneted. Rólam itt csak annyit érdemes tudni hogy 21 vagyok és F.

#fiú #ismerkedés #barátkozás #haverkodás #Értelmes kommunikáció
2022. jún. 14. 21:04
 1/3 anonim válasza:
Valami trash véleményt vártam Kate Middleton ruhájáról és most csalódott vagyok. Már a clickbait se a régi.
2022. jún. 14. 21:29
 2/3 anonim válasza:

1,igy ahogy mondod,

Nem akartam az első kommentelő lenni, mert semmi jó nem jutott eszembe 😂😂😂

Megérte várni 😂😂🤘🤘🍺🍺

2022. jún. 14. 21:41
 3/3 anonim válasza:
Wow ez komolyan felkeltette az érdeklődésemet😮😂
2022. jún. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!