Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kétbodonyban élek, valaki...

Kétbodonyban élek, valaki találkozni? (17F)

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolat miatt, van barátnőm. Unatkozom itthon és nincs a közelünkben barátom akivel tudnék találkozni, hetente járok pestre és ott vannak inkább barátaim de velük sem tudok gyakran találkozni. Kb 170cm magas vagyok, 17 éves, edzőterembe járok, szeretek futni. Kétbodonyban lakok (elég kicsi falu és nem nagyon van itt korombeli). Elég szarkasztikus tudok lenni néha, kicsit morbid a humorom. Nem szeretek koncertekre járni. Nem bírom a nagy tömeget, és ha lehet kerülöm az embereket de, nem vagyok introvertált. Ha esetleg lenne valaki aki lakik itt a közelben, válaszoljon vagy írjon privátban. Köszönöm.

2022. jún. 21. 15:00
 1/6 anonim válasza:
Holvanaz kedves?
2022. jún. 21. 15:15
 2/6 anonim válasza:
Én is járok Pestre, este a Blahán Wifizek.
2022. jún. 21. 15:17
 3/6 anonim válasza:
Pestre jársz edzeni?
2022. jún. 21. 16:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Pestre járok edzeni barátokkal. Kétbodony Nógrád megyében van, Pesttől északra
2022. jún. 21. 17:48
 5/6 anonim válasza:
Nógrádban már jártam, szécsényben, meg Lapujtőn
2022. jún. 21. 17:50
 6/6 anonim válasza:
Meg Gyarmaton.
2022. jún. 21. 17:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!