Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lànyok, lenne kedvetek baràtko...

Lànyok, lenne kedvetek baràtkozni, ismerkedni? 22/f

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem igazàn vesznek észre az emberek, vagy ha mégis, akkor csak kihasznàlnak, becsapnak, stb.


Magamról annyit mondanék, hogy őszinte, becsületes, tisztelettudó embernek mondanak, akik közel àllnak hozzàm (ilyenből nem sok van).


Nem cigizem, nem iszom, buliban soha nem jàrtam. Alapból egy csendesebb, visszahúzódóbb személyiség vagyok. Nagyon jól lehet velem lelkizni, mindig meghallgatok màsokat, és ha tudok, akkor szívesen segítek bàrkinek, aki ràszorul. (Én nem sokszor kérek segítséget, de én még ennyit sem kapok meg.)


Szàmomra a belső a fontos, nem az, hogy ki hogyan néz ki.

Ami negatívum bennem, hogy hamar ideges és türelmetlen leszek, ha valaki értetlenkedik, vagy ha a hülyesêget akarja megmagyaràzni. És talàn ide sorolnàm azt is (mert manapsàg ez a lényeg sajnos), hogy nem igazàn vagyok egy top modell alkat, de nem is annyira vészes a dolog, inkàbb àtlagos.


Ha valaki végig olvasta, és úgy érzi, hogy lenne kedve megismerni, az nyugodtan írjon.


2022. jún. 25. 14:37
 1/5 anonim válasza:
Nekem irhatsz ha szeretnel
2022. jún. 25. 14:38
 2/5 anonim válasza:
En szivesen beszelgetnek veled
2022. jún. 25. 17:49
 3/5 anonim válasza:
Írhatsz :)
2022. jún. 26. 08:20
 4/5 anonim válasza:
Milyen magas vagy és hány kg?
2022. jún. 26. 10:44
 5/5 anonim válasza:
Nagyon hasonló a profilod az enyémhez, érdekes volt olvasni, mintha én írtam volna ki. :D Én is visszahúzódó vagyok legbelül, de megtanultam extrovertáltnak lenni, így az emberek nem is tudják elképzelni, hogy inkább introvertált vagyok, csak akkor bukok le, amikor nemet mondok a bulikra és az pubozásra. (F)
2022. jún. 26. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!