Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Jogos a szüleim félelme vagy...

Jogos a szüleim félelme vagy túloznak?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, látásból ismerek egy roma lányt aki 18 éves. Amúgy nincs gond a családjával, igaz hogy szegények de nyugisak nem olyan hőzöngő típusúak. Bár a két bátyja volt már büntetve, egyik börtönben is több évet de ők sem balhézós típúsúak. A lány is amúgy rendes, kedves, rendesen jár iskolába és tanul szóval nem züllik. Szívesen barátkoznék vele, ő is nyitott lenne rá de a szüleim nem nézik jó szemmel. El kezdik hogy biztos engem is bele vinne bűncselekményekbe meg ilyenek.


Szerintetek jogos a szüleim félelme vagy nem csak szerintem túloznak?



2022. jún. 28. 20:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
Jogos a félelmük. Az nem biztos, hogy megalapozott. Nagyon meg kellene ismerni a lányt. Érdeklődj, hogy neki mi a véleménye a családja életformájáról. És azt oszd el kettővel, mert évek múltán előjön az a családmodell amiben felnőtt.
2022. jún. 28. 20:50
 2/11 anonim válasza:

Hát figyi, egy próbát megér. Járd a magad útját.

De nem szemétségből meg rosszakarásból mond ilyeneket anyád szerintem.

2022. jún. 28. 20:52
 3/11 anonim válasza:

Jézus úr isten nagyon is túloznak csak gondolj bele együtt lesztek normális ő is te is gond nincs

És netán ha azon lesztek hogy össze költözzetek nem a családjához fogsz menni gondolom szóval nem tudom mi probléma lenne…

2022. jún. 28. 20:59
 4/11 anonim válasza:
igazuk van
2022. jún. 28. 21:02
 5/11 anonim válasza:
Túloznak, nem is kicsit.
2022. jún. 28. 21:30
 6/11 anonim válasza:

21 éves vagy. Legyen már önállóságod!

Én egy rohadtul anyás srác voltam (és mind a mai napig jó a kapcsolatom anyuval), de jól is nézett volna ki, ha én 21 évesen anyuval konzultálom meg mindig, hogy kivel barátkozzak, meg kivel nem.

Már csak azért is, mert ránézésre nem lehet megállapítani senkiről, hogy milyen jellem. Sőt, még a családjáról sem.

2022. jún. 28. 21:32
 7/11 anonim válasza:

Igazuk van. Nincs olyan hogy "rendes cigány". A vérét és a származását egyik sem tudja letagadni. Teljesen eltérő "kultura" eltérő értékrend.

Javaslom ne nagyon menj bele ezzel a csajjal semmibe főleg ne kapcsolatba.

Alapvető dolog, hogx cigánytól nem akarunk semmit. Nem adunk el neki, nem veszünk tőle, nem vegyülünk velük mert abból semmi jó nem származik.

2022. jún. 29. 09:22
 8/11 anonim válasza:

Kérdés, hogy mit akarsz.


Ha kipróbálni egy cigánylánnyal egy kapcsolatot, szerintem okés, csak ne csináld fel.


Hosszabb távú terveket nem biztos, hogy érdemes vele szőnöd.

2022. jún. 29. 10:08
 9/11 anonim válasza:
Kívülről a kapcsolatokat jobban látják, mint aki benne van. Ismerjék meg a szüleid is a lányt és hallgass a véleményükre. Lehet igazgyöngy a szemétdombon. Csak ritka. Viszont ha tényleg tisztességes a lány, akkor az előítélet ebben az esetben káros. A barátság mind a kettőtöknek adhat valamit.
2022. jún. 29. 12:22
 10/11 anonim válasza:
#7 Ez a legkárosabb hozzáállás és még rasszista is vagy ez alapján ráadásul. Értékes emberek mindenhol lehetnek. Ez nem származás függő.
2022. jún. 30. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!