Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni velem?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok barátom és úgyérzem itt az ideje, hogy új emberekkel beszéljek, ha már úgyis nyár van és az időm bőven engedi.


Egy kicsit írok magamról, de csak röviden, hogy ez alapján könnyebben el tudd dönteni, hogy szeretnél e velem beszélgetni.

Egy 16 éves fiú vagyok. Elég sok minden érdekel igazából. Bármilyen témáról szívesen beszélgetek.

A legjobban a színház érdekel, szinte ez a mindenem, bár verseket írni is lszeretek és az utóbbi időben nagyon megszerettem a lovaglást is. Szeretek zenéket hallgatni, filmeket nézni is.

Nagyon nem szeretem az ok nélküli gyűlöletet és szinte kiállok ellene. Utálom azt látni, hogy manapság egyes emberek utálnak másokat olyan dolgok miatt, amikről igazából nem is tehetnek, például származás, vallás, vagy szexualitás.


Szerintem egyelőre nem írok többet, ha ez alapján szimpatikus vagyok, akkor nyugodtan írj.

Talán még annyi, hogy szerintem 20 év alattiakkal könnyebben meg tudnánk egymást érteni.



2022. júl. 2. 21:31
 1/2 anonim válasza:

Írhatsz ha szeretnél

16l

2022. júl. 3. 00:19
 2/2 anonim válasza:
Ha még aktuális, nyugodtan írhatsz
2022. aug. 8. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!