Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Debreceni lanyok, van kedvetek...

Debreceni lanyok, van kedvetek baratkozni? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Debreceni, 16 eves lany vagyok. A korosztalyomban (16-17-18) keresek lany baratokat. Csak "szimpla" kamaszos dolgokra vagyok, ugyanis nincs egy baratnom sem. Viszont amit igazan a szivem hianyol, hogy egy velem egy koru lannyal csevegjek, szerethessem, es jo baratnok legyunk. Sok mindent megprobaltam mar, ez az utolso, amiben remenykedek, es kapaszkodni tudok.

Magamrol, a hobbijaimrol, az elet kis es nagy dolgairol, akarmirol szivesen beszelgetek privatban, vagy akar instagrammon/facebookon.



(Nem szoktam bulizni, nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, akar meno akar nem,

van baratom, tehat fiuk se irjanak, sem senki parkereses celjabol, ilyesmibe bele sem megyek, aki probalkozik azt tiltom, ne pazaorljuk egymas idejet.)



Koszonom mindenkinek, legyen csodas estetek! :)



2022. júl. 2. 21:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
Melyik suliba jársz?
2022. júl. 2. 21:51
 2/12 anonim válasza:
Csak egy kérdés merült fel bennem. Hogy lehet, hogy pasid van, de egy barátnőt sem tudsz felmutatni 16 évesen?
2022. júl. 2. 22:46
 3/12 A kérdező kommentje:
Kérlek ne gázolj a lelkembe, köszönöm.
2022. júl. 2. 22:48
 4/12 anonim válasza:
Nem írtam semmi sértőt, de tényleg érdekel, hogy ez hogy lehetséges.
2022. júl. 2. 22:49
 5/12 anonim válasza:
Sajnos nem vagyok debreceni lány. :/
2022. júl. 2. 23:04
 6/12 anonim válasza:

"tényleg érdekel, hogy ez hogy lehetséges"

Úgy, hogy a barátság is olyan, mint a szerelem: nem lehet tudni, hogy kinek mikor, hol, hogyan jön össze. Neki legalább a szerelem összejött. Attól még a barátság is hiányozhat.

2022. júl. 3. 09:28
 7/12 anonim válasza:
Én szívesen barátkoznék. Nekem se nagyon vannak barátaim, és szintén debreceni vagyok.
2022. júl. 3. 23:11
 8/12 anonim válasza:

Felejtsd is el hogy a barátom lehetsz mert én csak és kizárólag Budapestiekkel barátkozok de azon belül is szegmentálom, hogy melyik kerületekböl én olyan elit úri csávó vagyok. Igazi prémium barátaim vannak a belvárosból de hozzám képest mindenkinek kisebb a pacekja mert akkora forma és stílus vagyok, hogy ezt nem lehet überelni. Számomra Debrecen egy tanya úgyhogy sorry de offos.


Üdv egy megalopoliszból

2022. júl. 4. 01:19
 9/12 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod, írj. 16/L
2022. júl. 4. 14:37
 10/12 anonim válasza:
szia, irj ha gondolod^^ debrecen mellett lakom, 17/l
2022. júl. 5. 15:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!