Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok egy meleg pasival...

Lányok egy meleg pasival milyen témákról szerettek beszélgetni?

Figyelt kérdés

A kérdés értelemszerűen olyan nőkhöz szól akiknek vannak meleg barátai, ismerősei, vagy csak szeretnék hogy legyen.


Mik azok a témák amikről szerettek velük beszélgetni, és heteró fiú barátokkal nem?



2022. júl. 13. 15:27
 1/7 anonim válasza:
Nem nagyon van ilyen, bár értelem szerűen a meleg barátaim nem botrankoztatja még ha a szexről beszélek velük és esetleg a részletekbe is belemegyek. De máskülönben ugyan úgy bármiről lehet beszélgetni velük mint akárki mással.
2022. júl. 13. 15:50
 2/7 A kérdező kommentje:
1 Erre voltam kívancsi. Hogy mik azok a témak amikről velük beszélsz, de heteró férfiakkal már nem beszélnél. Ezek szerint az egyik ilyen téma a pasik.
2022. júl. 13. 15:56
 3/7 anonim válasza:
Szerintem kb ez az egy van amiben különbség van a hetero és a nem hetero barátaim közt. Tekintve hogy igazából a hetero meg a nem hetero férfiak közt nyilván a szexuális irányultság a különbség, így minden más téma közös metszetben van.
2022. júl. 13. 16:00
 4/7 anonim válasza:

Én csak szeretném, hogy legyen.

Érdekelne, hogy mi alapján választ partnert és persze a szexről is szívesen beszélgetnék.

2022. júl. 13. 19:24
 5/7 anonim válasza:
Biszex vagyok, és igen, a pasik, meg a szex az a téma, az a többlet, amiről a lány barátaimmal beszélünk. Bár nem mindenkivel. :D Van olyan csont heteró lány ismerősöm, aki fáraszt is kapna, ha kiteregetném neki a szexuális életemet. :D
2022. júl. 13. 19:31
 6/7 anonim válasza:

Családi és baráti köreimben is vannak mássággal rendelkezők.


Teljesen normálisan ugyanúgy bármiről beszélgetek velük.

Alkotástól egészen akár a szexig, mint bárki mással, akit közel engedek magamhoz.


30N

2022. júl. 16. 09:32
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Ha a szexről beszélsz valakivel az hogy néz ki? Nem ciki erről beszélni, főleg közeli ismerősökkel?
2022. júl. 16. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!