Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 16-25 közötti fiúk! Valaki...

16-25 közötti fiúk! Valaki szeretne beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés
Ha igen, írjatok üzenetet egy rövid bemutatkozással.
2022. júl. 18. 10:52
 1/4 anonim válasza:
Lehet róla szó. De Rólad mit lehet tudni?
2022. júl. 18. 11:00
 2/4 anonim válasza:
Azért annyit irhatnál hogy fiú vagy e vagy lány, legalább nagyjából milyen korosztály és hogy a barátkozás címszó alatt tényleges barátkozást értesz vagy szoba jöhet e párkapcsolat is.
2022. júl. 18. 11:25
 3/4 anonim válasza:
2-es, ne legyél már ennyire hülye. Ha barátság a cél, abba a párkapcsolat nem fér bele. A barátságban pedig se a másik neme, se a kora nem lényeges, e kapcsolat bármely két ember között kialakulhat, ha mindkét fél nyitott erre és ez a fontos, mindkét félnek kölcsönösen akarnia kell, tennie kell érte. Ha ez megvan, a többi nem számít. Ezért nem írok én se nemet és kort és a kérdezőé se érdekel engem. Ha így is szívesen barátkozna velem, részemről rendben van a dolog.
2022. júl. 18. 11:36
 4/4 A kérdező kommentje:

Barátkozni szeretnék, abba a témakörbe is írtam a kérdést.


Az üzenetekre válaszoltam.


21 éves fiú vagyok.

2022. júl. 18. 11:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!