Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt ilyen lányok, akik...

Vannak itt ilyen lányok, akik barátkoznának?

Figyelt kérdés

- Életkor: 18-25

- Van benne nőiesség, tehát lehet vele lányos dolgokról is beszélni. Ez utóbbi fontos lenne, mert érdekel a női gondolkodás.

- helyén tudja kezelni a férfi-nő kapcsolat, mert én jelenleg NEM akarok járni senkivel. Olyan ne is írjon, akinek olyan fantáziái vannak, hogy barátságból szerelem.

- van megfelelő önképe, tehát nem állítja magát be szentnek, amikor a múlt héten is bunkózott valakivel.

- van valamilyen underground hobbyja. Például anime, gyűjtés, misztikus dolgok stb.


Még valami: ne légy magamutogatós insta lány.


2022. júl. 26. 22:51
 1/5 anonim válasza:
Tű a szénakazalban. Rengeteg kritérium, te mit tudsz ajánlani egy ilyen barátságba? Vagy csak neked legyen kényelmes, nekünk meg szenvedés legyen veled időt tölteni?
2022. júl. 27. 00:13
 2/5 anonim válasza:
Hát érdekes, hogy az elvárásokat sorolod, közben meg semmit nem árulsz el magadról, bár nekem ez is árulkodó jel. Egyébként megfelelek a "kritériumaidnak" úgy 90%-ban véleményem szerint, de legalább azon kívül, hogy férfi vagy a korodat, érdeklődési körödet, barákozási céljeid leírhatnád.
2022. júl. 27. 03:01
 3/5 anonim válasza:
Te mit nyújtasz cserébe, tücsök?
2022. júl. 27. 06:13
 4/5 anonim válasza:

Én is nagy százalékban megfelelek ennek, de 0 infó alapján nem nagyon beszélgetek senkivel.

22N

2022. júl. 27. 07:24
 5/5 anonim válasza:
Szia, írj, és meglátjuk. :)
2022. júl. 30. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!