Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szívesen leveleznék, barátkozn...

Szívesen leveleznék, barátkoznék egy 40-es nővel, akivel hasonló élethelyeztben vagyunk. Valaki levelezne?

Figyelt kérdés
Hátha tudnánk egymást támogatni, segíteni.Elváltam, van két kisgyerekem, és van egy újabb kapcsolatom, de nem élünk együtt az új párommal. Időnként gondolkodom egy újabb gyerekvállaláson, de bizonytalan vagyok.

2022. aug. 14. 23:31
 1/4 anonim válasza:

Szívesen leveleznék, barátkoznék... DE!!!


"Van egy újabb kapcsolatom".


Te egy embert keresel vagy kettőt/többet?! Félreérthető, amit írtál. Ellentmondásosnak tűnik.

2022. aug. 15. 07:05
 2/4 anonim válasza:

Miért szeretnél egy újabb gyereket, ha eddig is "de nem élünk együtt az új párommal"?

Milyen "családi" mintát mutatsz a leendő gyereknek?

2022. aug. 15. 07:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és hasonló helyzetű nőkkel szeretnék levelezni.
2022. aug. 15. 07:38
 4/4 anonim válasza:

Ja, így már érthető! :)


Szóval BARÁTNŐKET(!) keresnél, akiknek legalább egy gyermekük van? Esetleg egy alakulgató párkapcsolatuk?


Földrajzi értelemben melyik régió lenne szempont? Kapcsolattartás módja(i)? Esetleg telefonhívások, ha nagy lenne a távolság?


Esetleg a lakóhelyed közelében az önkormányzatot megkérdezheted (kormányablak, családsegítő szolgálat, stb.) hogyan alapíthatnál egy ilyen klubot a többiek részére, hasonló élethelyzetűek részére?


1-es válaszoló voltam.

2022. aug. 15. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!