Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan 20-25 éves srác...

Van itt olyan 20-25 éves srác aki szívesen beszélgetne 18 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Tudom most sokan fognak rajtam röhögni vagy bunkózni velem, de nem bánom,akkor is felteszem a kérdésem és őszinte leszek. Jelenleg van egy haldokló párkapcsolatom, és szeretnék baráti szinten ismerkedni érett 25 év körüli fiúkkal. Valahogy a fiúkkal mindig jobban kijöttem és nagyon jó lenne egy érett, okos, megbízható sráccal beszélgetni, talán egy rendes srác tudna nekem jó tanácsokat is adni. Lenne kedve valakinek ilyenhez?

2022. aug. 15. 14:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igen, szívesen meghallgatom a párkapcsolatod történetét is, ha elmesélnéd valakinek. De hosszútávú barátság is lehet a részemről.
2022. aug. 15. 14:57
 2/11 anonim válasza:
Miért nem szakítasz vele előbb? Sokkal korrektebb megoldás, és utána lehetne ismerkedni.
2022. aug. 15. 15:06
 3/11 anonim válasza:
milyen hobbid van, mit csinálsz szívesen a szabadidődben?
2022. aug. 15. 15:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! Szerintem semmi baj nincs azzal, hogy baráti szinten szeretnék ismerkedni, ettől nem vagyok inkorrekt és pontosan azért szeretnék fiú barátokat szerezni, hogy tanácsot kérjek, valamint mindenkinek szüksége van barátokra,főleg nehéz helyzetekben.
2022. aug. 15. 16:01
 5/11 anonim válasza:

Leírva és kimondva valóban semmi inkorrektség nincs benne, ez tény. Teljesen logikus és minden jogod megvan hozzá. Azonban az emberek nem logikusan, hanem érzelmi alapon gondolkodnak, te is, a párod is, én is, mindenki. Mivel rólad, emberről, magányos, talán sértett nőről van szó, ezért elkerülhetetlen, hogy érzelmi alapon közelíts meg egy olyan férfit, akivel majd egy jót tudsz beszélgetni a problémáidről, a világnézetedről és a jövődről. És itt vált inkorrekté a dolog, sajnos.


Nem bántani akarlak, csak kérlek, lásd be. Először válaszd az egyenes utat a pároddal szemben és utána cserélj világnézetet férfiakkal, szerintem.

2022. aug. 15. 16:28
 6/11 anonim válasza:
30-40 is ..
2022. aug. 15. 17:14
 7/11 anonim válasza:
De van àm. 60/f
2022. aug. 15. 18:09
 8/11 anonim válasza:
Én szívesen barátkoznék veled. 24/F Szerintem kölcsönösen tudnánk egymásnak építő tanácsokat adni.
2022. aug. 15. 22:06
 9/11 anonim válasza:
29 vagyok, ha esetleg szeretnél írj :)
2022. aug. 16. 10:46
 10/11 anonim válasza:
Megismernélek 35f
2022. aug. 16. 21:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!