Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 26 évesen hogyan szerezzek...

26 évesen hogyan szerezzek barátokat? Az eddigiek lemorzsolódtak..Bővebben lentˇˇ Van más is ilyen helyzetben itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Szóval itt maradtam 26 évesen haverok és barátok nélkül..Kb 1 max 2 emberre tudok még ráírni mint régi haver, de egyik kiköltözött Spanyolországba és már nem fog hazajönni. A másik meg kb 3 hónaponta megkérdezi mi újság.. személyes találkozás nincs vagy csak évente,tehát ritkán, pedig Ő nem is lakik messze csak egyszerűen tojik rám..

Valójában nincs nagy társaságigényem, de azért ez túlzás.. Esetleg valaki innen haverkodni? Budapest 100 km-es körzete jöhet szóba.



2022. aug. 20. 23:11
 1/9 anonim válasza:

heyho' :D

24 vagyok, én munkahelyen találtam barátokat, a suli teljesen lemorzsolódott, az előző munkahelyek nagyrésze is :S

ha van kedved beülni vhova inni, enni, én szívesen csatlakozom :D vagy csak irogatni, amúgy bp-en mozgok, meg a váci vonalon, de ink budapest :D

24/F

2022. aug. 20. 23:34
 2/9 anonim válasza:
Sajna elég nehéz ezt én is tapasztalom...
2022. aug. 21. 00:15
 3/9 anonim válasza:
Esetleg azt lehet tudni hogy kivel,haverkodnál.Melyik korosztály stb.akár privbe is.
2022. aug. 21. 00:18
 4/9 anonim válasza:
Detto tapasztalom, hogy baromi nehéz barátkozni. 25 vagyok, szintén Budapesti.
2022. aug. 21. 03:10
 5/9 anonim válasza:

Nem csak a pályakezdő fiatal korosztálynak vannak gondjai a kapcsolatainak a megtartásával.


Szerintem a középkorúak lehetnek IGAZÁN(!) válsághelyzetek sokaságában. (Mivel nem nyugdíjasok még, és benne vannak bőségesen a taposómalom kényszerben/mókuskerékben.)


Szerencsésebbik eset, amikor tartós, boldog házasság vagy élettársi kapcsolat áll fenn - esetleg a "még ki nem repült" gyerek/gyerekek tartják össze a párkapcsolatot.


De amikor valaki esetleg később jut el odáig, hogy apácának kellett volna beállnia - vagy esetleg papnak tanulnia?


Ezeket csupán ELMÉLETI(!) kérdésnek vetettem fel. De akár valóságos dilemma is lehet...

2022. aug. 21. 05:43
 6/9 anonim válasza:

Képtelenség még egy beszélgetést is összehozni,budapesti férfiként legalábbis ezt tapasztaltam.

Szinte nincs,aki ne szexre hajazna - még ha ki sem mondja.

2022. aug. 21. 05:49
 7/9 anonim válasza:

En benne vagyok


40 F

2022. aug. 21. 18:32
 8/9 anonim válasza:

Szintén zenész. 31 vagyok már és ugyanilyen problémával küzdök.

Vagy a munkahelyen sikerül, esetleg hobbi útján, más lehetőség szerintem nincs.

Párkeresés szempontjából -1ről indulunk.

2022. aug. 21. 20:31
 9/9 anonim válasza:
Bírom, hogy mindig a pestiek sírnak, hogy "jaj nincs barátom" "örökre egyedül maradok", mikor a város állandóan tele van programokkal. Mozdulj ki otthonról.
2022. aug. 21. 20:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!