Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Debrecenben lenne kedve...

Debrecenben lenne kedve valakinek ismerkedni?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok, kevés Debreceni barátom van, jó lenne szerezni egyet-kettőt, akikkel néha el lehet menni ide-oda, lehet dumálgatni stb. :D Amik érdekelnek: biciklizés, társasjátékok, videojátékok, sorozatok/filmek, túrázás, mindenféle egyéb téma, nagyon szeretek elvontabb dolgokról is beszélgetni, vitázni, "filozofálni" stb. Tényleg témázni szinte mindenféléről szeretek. Szeretek zenét hallgatni is. Ha hasonló beállítottságú vagy, vagy érdekesnek találod a leírás alapján ezt a dolgot, akkor írj rám. :D

2022. aug. 24. 19:52
 1/8 grafno válasza:
Nekem lenne. Feher lovag 65/F
2022. aug. 24. 20:51
 2/8 anonim válasza:
nekem is lenne 59/F
2022. aug. 24. 21:05
 3/8 anonim válasza:
Nagyon örülnék neki 47/F
2022. aug. 24. 21:21
 4/8 anonim válasza:
Lenne 68F
2022. aug. 24. 22:25
 5/8 anonim válasza:

Igeeen

98/L

2022. aug. 24. 23:52
 6/8 anonim válasza:
Igen, 69 F Szőke Herceg (a fehér ló nem tartozék)
2022. aug. 25. 00:16
 7/8 anonim válasza:

Híhja, ebből baj lesz.. Na nembaj, inkább itt hagynék egy milánói makaróni elkészítési receptet, biztos ami biztos.

A milánói makaróni elkészítéséhez a vöröshagymát nagyon apróra összevágjuk, és olajon megdinszteljük. Rátesszük a darált húst, és fedő alatt puhára pároljuk a fűszerekkel.

Amikor a hús megpuhult (fedő alatt kb. 30 perc), belekeverjük a citromlevet, a cukrot és a vízzel kicsit felhígított paradicsomsűrítményt (kb. 2 dl vizet adunk hozzá). Együtt főzzük még kb. 10-15 percig.

Ha szükséges, a fűszerekkel utána ízesítünk. Addig főzzük, amíg elég sűrű lesz az állaga. Akkor jó, amikor már rotyog.

Közben a makaróni tésztát sós vízben kifőzzük, leszűrjük, a kész szósszal elkeverjük. Reszelt sajttal megszórva tálaljuk.

2022. aug. 27. 13:18
 8/8 anonim válasza:
#7 Kedves tőled, hogy egy ilyen, viszonylag egyszerűbb receptet hagysz itt. Szerintem nem lesz belőle probléma, boldogulni fogunk^^
2022. aug. 29. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!