Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve beszélgetn...

Valakinek van kedve beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Budapesten élek, de kétlem, hogy egy ilyen jellegű beszélgetés kinőné magát arra a szintre, hogy kiemeljük a virtuális térből, így a bolygó bármely pontjáról írhatsz. Az asztronautákkal és marslakókkal most jól kiszúrtam.


Egyébként bármiről szívesen beszélgetek. Olyanban is benne lennék, hogy egymásnak ajánlunk könyveket / filmeket és azokat kivesézzük, elmélkedünk róla.


Kortól és nemtől függetlenül bárkivel szívesen szóba állok.


Minimális információk rólam.

Nappali egyetemre járok és mellette havi 192 órát dolgozom kb, ez 2 diákmunkával jön össze. Minden hétvégén 24 órát dolgozom és hétköznaponként 20-at kb.

A hétvégi munkám elég unalmas, de egyben rugalmas. Direkt választottam ezt, hogy munka közben szorgalmi időszakban tudjak tanulni. Hétköznapokban szoftver tesztautomatizáló gyakornok-ént tevékenykedem. Igazából kb- most kezdem ezt el, eddig a hétvégi munkám mellett egyéb munkáim voltak, de szerencsére sikerült váltanom.

Szeretek olvasni, de nem mindig volt ez így, az utóbbi pár hónapban kedveltem meg az olvasást és tettem az egyik hobbimmá. Jelenleg Stanislaw Lem-től az Éden-t olvasom.

Régen rengeteg filmet néztem, elég sokat. Volt amit többször is..

Szeretek túrázni, ha időm engedi és nem nekem kell eldönteni, hogy hova és hogy megyünk. Menni szeretek, meg bármennyit lesétálok, de az előkészületek lefárasztanak, ha nekem kell vele foglalkozni.

Hobbi szinten futok, átlagosan 3 naponta 1-szer. Ezt egy táblázatban vezetem onnét tudom. Nagyjából 3 hónapja kezdtem el, Május közepén/végén. Nah mindegy, ha valakinek van kedve írni, akkor nyugodtan keressen.

23 éves férfi vagyok.



2022. aug. 27. 21:33
 1/2 anonim válasza:
Írj ha van kedved
2022. aug. 28. 00:02
 2/2 anonim válasza:

Ha van kedved megdobhatsz egy üzenettel.


20/F

2022. aug. 28. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!