Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek a...

Lenne kedve valakinek a hölgyek közül csatlakozni hozzám meztelen kiránduláshoz a természetben (naturista módon) jó időben?

Figyelt kérdés

* 20-45 közötti bp-i/Pest megyei vagy Közép-magyarországi hölgyek utazás miatt előnyben

* kapcsolati státusz nem lényeges (nem feleséget keresek), sőt párok is csatlakozhatnak

* bátran jelentkezzen, aki szeretné kipróbálni a naturizmust, vagy már naturista

* aki szeretné megtapasztalni, milyen ruhátlanul a természetben, és szeretne testben-lélekben szabadon eltölteni néhány órát

* aki félénkebb, kezdheti fehérneműben/fürdőruhában is a kirándulást, hogy fokozatosan engedje el magát

* szabadelvűbb érdeklődőknek tudom ajánlani, szégyenlősöknek pedig segíthet

* szóló Urak NE jelentkezzenek korábbi tapasztalatok és heteró beállítottságom miatt

* nincsenek kötöttségek és nem szexuális a meghívás sem!

* hasonló, csoportosan szervezett túrák léteznek Magyarországon, de többen félnek nagyobb csoporttal belevágni

* a kiránduláshoz egyéb programlehetőségek és étkezés is párosul (megbeszélés szerint)


Jómagamról: bp-i 35 éves naturista srác vagyok, aki szeretné naturista módon eltölteni szabadidejét kisebb társaságban. Szabadelvűbb gondolkodást vallok és hirdetek, természetbarát vagyok.

Akinek kérdése van, szívesen válaszolok 🙂



2022. aug. 29. 10:24
1 2 3
 1/28 anonim válasza:

Én nagyon szívesen megyek, vinném a barátnőimet is.

72/L

2022. aug. 29. 10:29
 2/28 anonim válasza:
#1 Mami,nem lógsz ki kicsit a korcsoportból?
2022. aug. 29. 10:36
 3/28 anonim válasza:
Kullancsok nagy örömére. Utána átvizsgálhatjátok egymás hajlatait.
2022. aug. 29. 10:48
 4/28 anonim válasza:
Kilógnék?Sajnos szemüveg nélkül már nem látom a számokat, de biztos nem gond + - pár év.
2022. aug. 29. 10:49
 5/28 anonim válasza:
legalább nem bújik a ruha alá ;)
2022. aug. 29. 10:49
 6/28 anonim válasza:
Aztán ha jönnek szembe emberek,mit csináltok?Beugrotok a bokorba?
2022. aug. 29. 11:10
 7/28 anonim válasza:
Sodika te vagy az? :D
2022. aug. 29. 11:13
 8/28 A kérdező kommentje:
#6 Udvariasan köszönünk, mosolygunk és megyünk tovább 🙂 Ha megijednek, elnézést kérünk és eltakarjuk magunkat 🙂
2022. aug. 29. 11:35
 9/28 anonim válasza:
Csak nőket?Tudsz élni.Bóklászni az erdőben 10csupasz nővel😁
2022. aug. 29. 11:52
 10/28 Hellmano válasza:
Ja fszik ne jelentkezzenek mi? :D Hogy is nézne ki, hogy 5-6 pucér fószer barangol szerszámmal a kézben az erdőben. Tuti valami meleg drogos szektásoknak néznének titeket mi? :D De fordítva pár nővel már más lenne a tészta mi? Hegyeznéd a karót miközben suhannának az ágas-bogas között a kis őzgidák :)
2022. aug. 29. 12:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!