Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol lehet ázsiaiakkal ismerked...

Hol lehet ázsiaiakkal ismerkedni neten?

Figyelt kérdés
Szeretnék kínai,japan,koreai barátokat találni,interneten,persze angolul beszélnénk.Amúgy ők mennyire nyitottak az európaiakra?Mit tudnak rólunk?Lehet ezekből komoly,jó barátság?

2022. aug. 30. 17:38
 1/8 anonim válasza:
Van egy applikáció, amin keresztül magyarul tudsz beszélni akár japánokkal is. Mindenki a saját nyelvén üzen és a saját nyelvére fordítva kapja meg az üzeneteket. Elfelejtettem az app nevét :D
2022. aug. 30. 17:43
 2/8 anonim válasza:
Azt hogy a sok anime kpop fan miatt rengeteg rajuk a kereslet. 10.000-en voltak az idei mondoconon, rengeteg csaj tanul koreaiul, kinaiul, japanul. Egesz europaban, de meg amerikaban is rafuggtek a koreai es egyeb azsiai pasikra, csak menj fel egy nyelvtanulo oldalra es nezd meg. Kulon angol es magyar cikkek vannak arrol hogy az azsiai koreai pasikert tonnaszam utaznak a nok azsiaba, vegul a tobbseg visszautasitva, csalodottan jon haza. Ezek csak latszolag nyitottak, de a koreikbe igazan csak a sajat fajtajuk engedik be. Raadasul ha no vagy, duplan megszivtad, mert az azsiai nokhoz te mindig dagadt leszel es koraven es max kalandra leszel jo. Baratkozni lehet, de akkor legyen feher pasid ugy utazzatok azsiaba es ennyi. Melyrehato baratsagokra ne szamitsatok, rasszista nep.
2022. aug. 30. 18:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Őőő,fiú vagyok és nem vagyok meleg.Nem vagyok se anime,se kpop fan.Amúgy van barátnőm és magyar.Szóval én tényleg csak barátkozni akarok...
2022. aug. 30. 18:19
 4/8 anonim válasza:
Kettes, talán nincs most igazad! Van egy barátnőm koreai pasihoz ment férjhez.🙂 Mindig vannak kivételek.🙂
2022. aug. 30. 21:10
 5/8 anonim válasza:
Én is szeretnék valakit a felkelő nap házából, és ha működik a dolog talán meggyesíthetnénk házainkat egy jobb világ reményében.
2022. aug. 31. 07:46
 6/8 anonim válasza:
Nem tudom hol laksz, de pl. Budapesten szoktak lenni ázsiai bulik (Omona), ahol a kpop fanok mellett, sok ázsiai is felbukkan, főleg koreaiak, illetve van egy Meeff nevű alkalmazás ahol 90%-ban ázsiaiak vannak (elsősorban társkereső, de kitudja, lehet barátokat is találhatsz rajta).
2022. aug. 31. 09:20
 7/8 anonim válasza:

Az, hogy mennyire nyitottak, nőként nekem eddig nem volt túl sok jó kapcsolatom ázsiai férfiakkal (olyanokkal, akik nem itt Magyarországon nevelkedtek, főként koreaiak és kínaiak), mert nagyon mások az elképzeléseink és az életstílusunk is, és legtöbbször hátsó szándékkal közeledtek volna felém.

Ellenben több Japán munkatársam is van, akik a világ legaranyosabb emberei, szóval bármi megtörténhet :)


#7-es voltam.

2022. aug. 31. 09:24
 8/8 anonim válasza:
Batoto, MEEF! :)
2022. szept. 2. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!