Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve barátkozni valaki...

Lenne kedve barátkozni valaki olyannak, aki szintén hisz Istenben, szeret tanulni, illetve értelmes és normális? Lehetőleg 17 év alatt, és inkább fiúk.

Figyelt kérdés
Félreértések elkerülése végett jobban kijövök a fiúkkal, mint a lányokkal.

2022. szept. 11. 16:35
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
De te fiú vagy lány vagy?
2022. szept. 11. 16:56
 2/25 A kérdező kommentje:
Francba, elfelejtettem kiírni, igen, lány vagyok.
2022. szept. 11. 16:57
 3/25 A kérdező kommentje:
Bár azt hittem, hogy egyértelmű, na mindegy.😅
2022. szept. 11. 16:58
 4/25 anonim válasza:
Számodra biztos az volt. 🥲
2022. szept. 11. 17:26
 5/25 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha neked nem, de akkor ez már tisztázva van. Esetleg megijedtél a fent leírtaktól? (0,1%-nyi eséllyel indultam ennek neki.)
2022. szept. 11. 17:29
 6/25 anonim válasza:
Nem, csak nem illik rám.
2022. szept. 11. 17:31
 7/25 A kérdező kommentje:
Auch...na és melyik része nem?
2022. szept. 11. 17:32
 8/25 anonim válasza:
Az értelmest leszámítva az összes többiben van árnyalatni eltérés.
2022. szept. 11. 17:34
 9/25 A kérdező kommentje:
Ó, értem. Szomorú. Na de mennyi árnyalatni? Ha jobban belegondolok én se vagyok teljesen normális. (No mármint nem vagyok pszichopata meg semmi ilyesmi.)
2022. szept. 11. 17:36
 10/25 anonim válasza:

Rendben, akkor elmondom.

A lenne kedve, az azért nem stimmel, mert már rengeteg internetes ismerkedés van a hátam mögött, talán ezernél is több, és már nem feltétlenül éri meg ezzel vesződni, és személyesen biztosabb az ismerkedés. Szóval az a lenne kedve, picit számomra már erős.

A barátkozni is kicsit sántít, a fentebbi indokot azzal kiegészítve, hogy szinte nem létező fogalom az olyan, hogy valaki ne többre is menjen mint “csak” barátkozás.

A szintén hisz Istenben, az nálam azért kívánkozik ki a zsákból, mert nem szó szerint Istenben hiszem, mármint a keresztény egyház által felvázolt istenképp, és teremtő, vagy Jézus Krisztus, hanem mint egy nem ennyire megfogható, megközelíthető, elérhető, létezés és nem létezés közti “valamiben” szóval még írni is nehéz róla... A lényeg az hogy gondolataim szerint van valami, az a valami feljebb van, és inkább jót akar nekünk, mint sem rosszat... Szóval hitel is van, meg miegymás. Papírforma szerint ha kól emlékszem római katolikus vagyok, de nem vagyok egy istenfélő, sem istentisztelő ember, meg más vallások mesekönyveit is szívesen elolvasnám, de a szép temlomokba ha van kedvem szívesen besétálok, de mondhatnám magamra az ateistát is, meg a tudományt is, bár az sem ad teljes képet, szóval menjünk még azon is túl stb...

Tanulni szeretek, de csak ha nem oktatási rendszerben történik, a saját kedvtelésemből csinálok, egy élethosszig tartó folyamat, és csak valóban hasznos és használható tudásra szomjazom. Nem szeretek fölösleges dolgokat megtanulni, és megkérdőjelezek mindent amit nem értek még teljesen, egészen a miértekig visszafejtve a tudást.

A normalitás az szintén nem illik rám, rám ne húzzátok, még a végén az leszek, és az azt jelentené a mai világban hogy megőrültem. Az agymosása befejeződött. Szóval szeretek nem normális lenni. Próbálom élvezni, ha nem is minden percét.

A lehetőleg az még stimmel, az enged mocorogni, de az alatt már nem. Az megfolyt. Szóval idősebb vagyok nálad, talán jóval idősebb. 29 éves vagyok. Ami már akár generációs szakadékokat, és árkokat is ver közénk, és nem tudom hogy van e még annyi hidam, hogy ezen át tudjunk lendülni, vagy már korábban mind elhasználtam. A híd használatok száma egyenesen arányosan nőt a földi létben eltöltött napjaimnak számával, mondjuk az utóbbi tíz-tizenöt évben.

A fiú sem stimmel, mert az inkább már férfi. Jóval... , nagyon Férfi.

Szóval csak ennyi szín árnyalat. (: Talán Te jobban meg tudod állapítani, hogy mennyi. A ti szemetek többet lát, többet meg tud különböztetni. :)

2022. szept. 11. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!