Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan hely Budapesten,...

Van olyan hely Budapesten, ahol cigany szarmazasu emberek ossze szoktak jonni?

Figyelt kérdés

Elsosorban tarsasagot keresek. Ha lehet, akkor minel ertelmesebbek legyenek es fiatalok. Vagy esetleg vannak a felsooktatasban ilyen cigany klubbok vagy hasonlok?


Gondoltam majd az egyetemen (ELTE) keresek magamnak baratokat, de ra kellett jonnom, hogy rajtam kivul szinte mindenki feher, igy elegge kivulallonak erzem magam.



2022. szept. 16. 19:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
A nyockerben érdeklődj.
2022. szept. 16. 19:50
 2/45 anonim válasza:

Általában nem származás alapján keresnek az emberek társaságot, hanem érdeklődés szerint.

Miért azt nézed, hogy ki roma, és nem azt, hogy kivel jössz ki jól? Attól, hogy fehérek az egyetemi társaid, még lehetnek barátaid közülük is. Sajnos amúgy a felsőoktatásban a romák igencsak alulreprezentáltak, így ha rájuk korlátozod a barátkozást, akkor eléggé rossz helyzetbe hozod saját magadat.

2022. szept. 16. 20:06
 3/45 anonim válasza:
kozma utca
2022. szept. 16. 20:17
 4/45 A kérdező kommentje:
Mi van a kozma utcaban?
2022. szept. 16. 20:19
 5/45 anonim válasza:

4: BVI


:)))

2022. szept. 16. 20:20
 6/45 anonim válasza:
2022. szept. 16. 20:20
 7/45 A kérdező kommentje:
Feher ember ciganyokkal nem baratkozik es forditva se. Ez azert elegge alap. Nincs ezzel semmi gond. Ez igy normalis. Mindenki maradjon a sajat kategoriajaban illetve a sajat fajtajanal. Inkabb csak szomoru, hogy gyakorlatilag en vagyok az egyetlen cigany az ELTE-n. Legalabb is nem talalkoztam meg eggyel se. Pedig vannak oraim szinte minden karon. En matekra jarok. Azt sejtettem, hogy itt nincsenek sokan, de meg a BTK es a jogon sincs senki.
2022. szept. 16. 20:23
 8/45 anonim válasza:

"Feher ember ciganyokkal nem baratkozik es forditva se. Ez azert elegge alap. Nincs ezzel semmi gond. Ez igy normalis. Mindenki maradjon a sajat kategoriajaban illetve a sajat fajtajanal."


Jesszusom, ez a kijelentés akár egy náci kiáltványban is megállná a helyét...

2022. szept. 16. 20:34
 9/45 anonim válasza:
Gyorskocsi utca.
2022. szept. 16. 20:43
 10/45 anonim válasza:

"Feher ember ciganyokkal nem baratkozik es forditva se."


Ez csak kifogás. Akkor maradj is egyedül.

2022. szept. 16. 21:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!