Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyan korombeliekkel szeretnék...

Olyan korombeliekkel szeretnék ismerkedni, akik: szeretik a természetet vagy csak a városban császkálni, tisztelik csend erejét, de szeretik a koncert hangulatát. Ha akár csak hétvégén is, de mehetnéke lenne, csak... sosincs kivel?

Figyelt kérdés

Akit vissza folyt a ...na de nincs kivel.

A csodabogarak, de törekvőek.


Nehez ezt leirni, mit is keresek, nem párt, hanem egy bizonyos érzést, egy valahova tartozást. Amely kitölt egy űrt..


Mar egy ideje keresem, de környezetemben, nem találom. Ezert, is probálom itt, szerte az orszagban.


Kicsit megértesz?

26 N



2022. szept. 27. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Igen , talan ertelek.
Ertelek, de leszarom.
Nem ertelek
F*** hiányod van csak...
34 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
Értelek és én is hasonlónak tartom magam. Felkeltetted az érdeklődésem. Te is budapesti vagy?
2022. szept. 27. 16:09
 2/18 anonim válasza:
Te tényleg nő vagy, hogy kiírsz ilyen alpári szavazási lehetőséget mint az utolsó?
2022. szept. 27. 17:05
 3/18 anonim válasza:
"Akit vissza folyt a ...na de nincs kivel." Ez mit akar jelenteni?
2022. szept. 27. 17:05
 4/18 anonim válasza:

Te valami büfészakot végzett liberális gádzsi vagy he?


én parasztgyerek vagyok burkolo faluba lakok itt van egy hegy nagyon szep de nem érdekel, koncerte beb@szni járok a fövárosba meg rajoskodni havonta 1x meg flexelni a pénzemmel plázaķba New Yorker, mégis tele vagyok haverral meg tesoval minden héten házibuli valakinél ennyi. Örülök hogy tudtam segiteni csá

2022. szept. 27. 17:25
 5/18 anonim válasza:
Ez szuper, engem érdekelne is, csak azt nem írtad, hogy merrefelé laksz. Az úgy nem az igazi, ha én Budapesten, te meg mondjuk Nyíregyházán.
2022. szept. 27. 17:26
 6/18 anonim válasza:

#3 Nem pina akar lenni szerintem :D Simán egy hatásszünet


Hát, meg nem értelek kérdező, de a szavazás vicces lett legalább :D

2022. szept. 27. 18:36
 7/18 anonim válasza:
Bár egy picivel fiatalabb lennél... 22F
2022. szept. 27. 18:36
 8/18 anonim válasza:
Nekem huszéves koromban volt olyan társasgom, akivel mindent is lehetett csinálni, aztán harmincévesen már nem nagyon van, mindenki szétszéledt, megházasodott, gyereke lett, stb....(
2022. szept. 27. 18:56
 9/18 A kérdező kommentje:
Gondoltam viccesebbé teszem, mert ugyis ide böfögnének valami hasonlót. :D
2022. szept. 27. 19:05
 10/18 anonim válasza:
Szeretem a természetet, de nem mindenkiét.
2022. szept. 27. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!