Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapest közeli, magányos...

Budapest közeli, magányos fiatalok! Lenne kedvetek barátkozni?

Figyelt kérdés
Én egy huszonéves, budapesti lány vagyok, aki nem dicsekedhet túl népes baráti társasággal. Lenne olyan sorstársam, aki hasonlókat él át és lenne kedve ismerkedni? Jó lenne, ha tudnánk toborozni kisebb társaságot és szervezhetnénk közös programokat, ahol tudunk barátkozni és ismerkedni egymással. Ha érdekel titeket hasonló dolog akkor válaszoljatok a "kérdésre"...vagy irjatok... vagy bárhogy találjunk egymásra...🤪
2022. okt. 2. 04:57
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én nem kapok visszajelzést. Össze lehetne hozni így is. Messenger-csoport? Benne vagytok? #3 és #8 vagyok.
2022. okt. 4. 16:46
 12/15 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is bevesztek? 27/f és nem rég költöztem Budapestre, így nincs sok ismerősöm itt.
2022. okt. 29. 14:14
 13/15 anonim válasza:
Nem történt azóta sem semmi.
2022. okt. 29. 15:10
 14/15 anonim válasza:
Lett vegul valami az otletbol? Ha igen, akkor en is szivesen csatlakoznek 20l
2022. nov. 6. 18:56
 15/15 anonim válasza:
29f és 3 hete költöztem fel Pestre engem is érdekelne.
2022. nov. 23. 20:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!