Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol tudnék (lehetőleg leszbiku...

Hol tudnék (lehetőleg leszbikus vagy biszex) barátokat találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyetem miatt kerültem fel Budapestre, most kezdtem a második évemet. Mindig is eléggé visszahúzódó voltam, sosem voltam jó a barátkozásban, hiába próbálkoztam. Nagyon sokszor volt már, hogy megismertem valakit, jóba lettünk, aztán egyszer csak abbamaradt az érdeklődése és elhalt az ismeretség. A szakomon rengetegen vagyunk, így nincs meg az a családias légkör, amiben könnyű lenne embereket megismerni. Első évben elmentem minden programra amire csak tudtam, bulikba stb. de nem igazán sikerült egy baráti közösséget találnom. Van 1-2 barátom de sajnos mostanában nem igazán tudunk elmenni programokra (vagy hazajárnak sokat mert nem budapestiek, vagy olyan emberekkel lógnak akik nem igazán az én társaságom). 19 éves, biszex lány vagyok és sosem tartoztam egy baráti körbe sem, mindig úgy volt hogy ketten mentünk helyekre. Nyilván az is jó, de azért társaságba hangulatosabb szerintem. De igazából nem is az a lényeg, hanem inkább az hogy nincsenek meleg barátaim. Ezzel nem azt mondom hogy a heteró barátaimat nem értékelem annyira, csak néha jó lenne ilyenekről beszélni valakivel aki átérzi a helyzetet, vagy elmenni ilyen tipikus programokra mint pl. a Pride. Részben azért is jöttem Budapestre mert azért ez mégiscsak a főváros, többféle ember van és rengeteg program, de ez nem igazán ér sokat ha nem tudok kivel elmenni helyekre. Nagyon szívesen elmennék kávézni, programokra, rendezvényekre, akármi, mert jelenleg úgy néz ki az életem hogy suliba járok, tanulok, dolgozom, vagy a barátommal vagyok. Kicsit kezdem megunni a monotonitást, de nem vagyok benne biztos, hogy hogy változtassak. Gondolkoztam rajta, hogy csatlakozok valami szakkörhöz, de nem igazán van ilyen hobbim, max a festés de abba meg nem vagyok olyan jó. Van esetleg valakinek valami tippje, hogy hol/hogyan lenne érdemes barátokat keresnem?

2022. okt. 6. 08:03
 1/8 anonim válasza:
Prájdon
2022. okt. 6. 08:15
 2/8 anonim válasza:

Ha kitartó vagy, akkor akár itt a gyakorin is találhatsz partnert.

Az üzenetedet olvasva a gyakoris közösség azon nagyon szűk köréhez tartozol, aki tudja, hogy mit szeretne és, hogy mit tud adni és mit szeretne kapni :)


De saját tapasztalatból tudom mondani, hogy érdemes próbálkozni és keresgélni, mert van neked való partner itt.


Ffi biszex 59

2022. okt. 6. 09:23
 3/8 anonim válasza:

Már az alapelképzelés is hibás. Barátot nem a szexuális orientáció miatt keresünk, hátha akkor több a közös téma. Ez szexista.

A programokra akármelyik baráttal elmehetsz és bármelyikükkel meg kellene tudnod beszélni a legkényesebb témákat is, különben miért vagytok barátok? Ennek semmi köze a szexualitáshoz, emberek vagyunk.

2022. okt. 6. 09:52
 4/8 anonim válasza:

Nagy túrós van itt, nem ismerkedő partner, vagy barát-jelölt.

Próbálkoztam , írogatott mindenki nagy buzgalommal,de senki nem hajlandó találkozni, még egy beszélgetésre sem.

Tudom,mit akarok... bár más is tudná.


Na mindegy, ez van, ezt dobta a gép,

54 F

2022. okt. 6. 10:11
 5/8 anonim válasza:
3. Nem osztom a véleményedet. Bármely programra jobb olyan társakkal menni, akik az adott program kedvelői, illetve olyanokkal, akiknek a világlátása, értékrendje hasonló :)
2022. okt. 6. 10:11
 6/8 anonim válasza:
Értékrend?🤣🤣
2022. okt. 6. 12:59
 7/8 anonim válasza:
sportközösség esetleg ? 44 bisex/N
2022. okt. 7. 18:57
 8/8 anonim válasza:
pokolban
2022. okt. 11. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!