Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

Lehet nem a legjobb kezdés de hátha valakinél ez kizáró ok: Őszinte leszek, nemrég "lábaltam" ki valamennyire súlyosabb depresszióból és azon kaptam magam, hogy az utóbbi pár évben nagyon elhanyagoltam a társas kapcsolataimat. Élőben nem merek nyitni az emberek felé, weboldalt/alkalmazást nem találtam ami kifejezetten ezt célozná meg, ezért adnék egy esélyt az oldalnak.


Egyébként 27/f vagyok, szeretek olvasni, rajzolni, sétálni, sorozatokat/filmeket nézni és nagyon szeretem az animéket. Jelenleg a sport kimaradt az életemből de tervezem, hogy elkezdek újra mozogni.


Ami még lemaradt, hogy Budapesten élek.



2022. okt. 12. 17:38
 1/6 anonim válasza:
Nem tervezek írni, de gratulálok a gyógyulásodhoz!
2022. okt. 12. 17:50
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. okt. 12. 18:06
 3/6 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha gondolod :)
2022. okt. 12. 18:28
 4/6 anonim válasza:
Nekem is írhatsz :)
2022. okt. 13. 08:35
 5/6 anonim válasza:
Szia, én is szívesen beszélgetnék veled. Ha gondolod írj. :)
2022. okt. 14. 21:30
 6/6 anonim válasza:

Szia! Én is szívesen beszélgetnék veled, hasonló az érdeklődésünk. Én is szeretek olvasni, sorozatokat és filmeket nézni (bár a sorozatokra éppen haragszom). Régebben én is rajzoltam, mostanában kezdem újratanulni, egyelőre pocsékul megy. Szeretem az animéket is, bár a mangákat még jobban. Sosem sportoltam rendszeresen, de sétálni, kirándulni és korcsolyázni szeretek. Ha gondolod, írj!

31/N

2022. okt. 16. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!