Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek volna kedve beszélge...

Valakinek volna kedve beszélgetni? (Nem társkeresés)

Figyelt kérdés

Szóval, röviden-tömören: Az utóbbi időben sajnos rettentően szorongó, depressziós vagyok. Sok nehézséggel küzdök, sajnos már orvosi segítségre is szükségem van az utóbbi időben. Talán megnyugtatna, ha volna valaki akivel tudnék csevegni, kortól-nemtől függetlenül, sorstársakkal is szívesen beszélgetnék, vagy olyanokkal akiknek már sikerült ebből kimásznia.


31/F



2022. okt. 13. 12:59
 1/6 anonim válasza:

Lehet butaság (nem tudom mennyire nyomja el a depi a mindennapjaidat) de próbáld meg lekötni a figyelmedet. Egy hobbi (lehet az játék -pc,konzol- vagy akár csak puzzle vagy lego, akármi) ami lefogja a figyelmedet, sokat segíthet. Esetleg a hobbid facebook közösségei esetleges találkozók új irányt adhatnak az életednek.

Lehet hülyeségeket beszélek, nekem is van aztán rettentősok gondom az életben, de igyekszek olyan dolgokat művelni a mindennapjaimban (a kötelezőn túl -munka) ami feledteti a sz@rt.


Anno a Brian életében hangzott el egy dal: Always Look on the Bright Side of Life. - Nézd az élet szebbik oldalát. Reggel felkel a nap, így ősszel marhaszép. Új nap, új lehetőségek ;)


(39/F - ha ez számít)

2022. okt. 13. 14:12
 2/6 anonim válasza:
Persze, írhatsz
2022. okt. 14. 05:03
 3/6 anonim válasza:

Nem vagyok a depresszióban sorstárs, talán a sportolás megvéd ettől, de beszélhetünk. Vannak dolgok, amiket én sem nagyon tudok kivel megbeszélni, életközepi válság, meg ilyenek.


36F

2022. okt. 15. 15:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2022. okt. 18. 15:21
 5/6 anonim válasza:

Első hozzászóló vagyok.

Nah, azóta volt egy válásom (10év után...kissszive talált egy édibédi mukikát, aki hónapokkal ezelőtt "fel is gipszelte" a kedves feleségemet) és úgy néz ki ki leszek pakolva a saját 120nm házamból úgy, hogy az, amit kapok a részem után egy 35nm-es lakásra sem elég. Ezek mellé befigyelt még egy közeli családtag súlyos betegsége is.

Depresszió? Hát...lenne rá okom, de ha én most magamba zuhanok, nincs aki összekapar.

Közhely, de minden Benned dől el. Ne hagyd, hogy a körülmények irányítsanak, mert a sz.r jön így is-úgy is s valahogy mindig lesz. Egy terv kell, egy cél aminek elérése segíthet abban, hogy az összezuhant éned magára találjon. Az enyém az, hogy bebizonyítsam magamnak hogy képes vagyok innen is felállni és egyedül jobb (idővel kényelmesebb) életet élni, mint ezidáig. (további 10-20év kérdése...de meglesz :) )

2023. ápr. 20. 23:44
 6/6 anonim válasza:
Nekézseny?
márc. 23. 03:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!