Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 40 feletti korosztállyal...

40 feletti korosztállyal szívesen leveleznék?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolat a célom,hanem barátkozás.

2022. okt. 26. 18:08
1 2
 11/14 anonim válasza:

#10 (8-as vagyok) nem vagyok az az ölelgetős fajta, viszont a katasztrófális családommal, és az összes problémával inkább büntetés lennék, de olyannal meg nem jönnék össze, akit utálok, szóval... :)

Egyetlen előnye az egésznek, hogy egy ideje már semmi nem lep meg :)

2022. okt. 27. 09:06
 12/14 anonim válasza:

Nagyon szívesen leveleznék Veled Kérdező! :)


Most tudok csak írni, mert javítás alatt volt a laptopom félórája kaptam vissza a szervíz után.


Már úgyis túl sok a férfi ismerősöm - időközben kialakult egy "barátság extrákkal" kapcsolatom is - de barátnők híján vagyok, ami szükségesebb lenne inkább. Ez utóbbinak jobban örülnék.


Ha gondolod, privátban tudjuk folytatni. Előny lenne, ha Budapest környéki lennél - és ebben a négy napban jobban rá fogok érni (mindenszentek, halottak napi szüneti napok, stb.)


48/N

2022. okt. 27. 09:50
 13/14 anonim válasza:

Honnan tudjam, hogy szívesen leveleznél-e 40 feletti korosztállyal?

Szerintem igen, de ez csak tipp, mert nem ismerlek.

2022. okt. 28. 07:16
 14/14 anonim válasza:
13. Elég butaság, hogy az ismerkedés kategóriában is ragaszkodik a rendszer a kérdőjel írásához, anélkül nem lehet kiküldeni.
2022. okt. 28. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!