Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve beszélgetn...

Valakinek van kedve beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Ha nem zavar titeket, akkor 1-2 kikötésem lenne, hogy milyen emberekkel beszélgetnék. Nem bántó szándékkal, pusztán megelőzésből, hogy ne haljon el a beszélgetés 2 levélváltás után.


-> Legyenek kérdéseid.

-> Ne csak azt ismételd el, amit én kérdeztem tőled.

-> Ne csak személyes dolgokat érintő kérdéseid legyenek, gondolok itt arra, hogy mit dolgozol, neved, életkorod, mit sportolsz, mit ettél blablabla...

-> Inkább olyan emberrel beszélnék, akit érdekel, hogy mit gondolok erről-arról. Kölcsönösen meghallgatjuk egymást. Reagálunk egymás gondolatmenetére / írására.

-> Díjazd a kifejtést és te is fejtsd ki a mondanivalódat bőven. Egy témát ne tudj le 1 mondattal szűkszavúan, ezzel megölve az egész kérdést.

-> Ne akarj ismerkedni velem.



Ennyi jutott hírtelen eszembe, ha átmész ezeken a szűrökön és még van is kedved beszélgetni, akkor írj bátran.


23 éves vagyok.



2022. nov. 6. 16:19
1 2
 1/13 anonim válasza:

"-> Ne akarj ismerkedni velem."


Akkor minek írtad ki a kérdést? Ráadásul az ismerkedés kategóriába XD

2022. nov. 6. 16:39
 2/13 A kérdező kommentje:

#1-es tudod az ismerkedésnek több értelmezése van.

Szerintem elég egyértelmű, hogy párkapcsolati szándékkal való megközelítésre vagy egyéb szexuális megközelítési szándékkal való ismerkedésre gondoltam :).

Ha viszont ez nem jött le neked, akkor egyértelműen nem egymás társaságát keressük így mehetsz is tovább.

2022. nov. 6. 16:42
 3/13 anonim válasza:
Szia! Én szívesen ismerkednék veled, de valójában nem akarok ismerkedni veled. Átmentem a szűrőn? Ismerkedünk? (de nem akarok)
2022. nov. 6. 16:44
 4/13 anonim válasza:
fiú vagy lány vagy? :)
2022. nov. 6. 16:45
 5/13 A kérdező kommentje:

Phhu de sok itt az értelmes ember, látom kár volt megpróbálnom.

1-es és a 3-as válaszoló ugyanaz, nem értem miért kell spamelned, egészségedre, ha ettől jobban érzed magad.

2022. nov. 6. 16:48
 6/13 anonim válasza:

"egyértelműen nem egymás társaságát keressük "


Ebben igazad van, mivel fogalmazni se tudsz normálisan

2022. nov. 6. 16:50
 7/13 anonim válasza:

én nem ismerem a 3-mas válaszolót

1-es voltam

2022. nov. 6. 16:50
 8/13 anonim válasza:
Én a 3-as vagyok, az 1-est nem én írtam. Tőle függetlenül jutottam ugyanarra a következtetésre :D
2022. nov. 6. 16:52
 9/13 anonim válasza:
#7 Haha :D
2022. nov. 6. 16:52
 10/13 anonim válasza:
F/L? Ezt jó lenne tudni azért.
2022. nov. 6. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!