Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol szerezhetnék barátokat?...

Hol szerezhetnék barátokat? Létezik olyan oldal, ahol barátkozni lehet?

Figyelt kérdés
31 éves budapesti férfi vagyok, a régi ismerőseimből már alig maradtak páran, velük pedig kimozdulni már nem nagyon lehet. Vagy dolgoznak, vagy ott van nekik a család... Esetleg itt barátkozna valaki? Nőkkel is szívesen barátkozom, a lényeg a személyes kontakt lenne egy idő után.
2022. nov. 15. 11:06
 1/9 anonim válasza:
Ez ismerős probléma, a család elviszi a barátokat..sajnos. :(
2022. nov. 15. 11:13
 2/9 anonim válasza:
Mit szeretsz csinálni szabadidődben? Milyen hobbid van?
2022. nov. 15. 11:24
 3/9 anonim válasza:

Mi érdekel a világból? Filmek, zene, világmegváltás, makettépítés, főzés?

Írj magadról kicsit, ahhoz könnyebb kapcsolódni.

2022. nov. 15. 11:38
 4/9 anonim válasza:

Itt is lehet :) Az utóbbi időben én is találtam itt pár szimpatikus embert, és van akivel találkoztam is.

39 éves nő vagyok, aki szeret kimozdulni, annak ellenére, hogy vannak bizonyos kötöttségeim. Nem keresek társat, szexpartnert (sem alkalmit sem rendszereset), szóval, ha tényleg csak barátot szeretnél, akkor írj rám, szívesen beszélgetek veled. Aztán, ha találunk valami közös témát, akkor személyes találkozásban is benne vagyok :)

2022. nov. 15. 21:13
 5/9 anonim válasza:
Írtam, kérdező. Veled hasonló korú férfi vagyok, szintén barátságot keresek ugyan ilyen okokból.
2022. nov. 16. 23:50
 6/9 anonim válasza:

Nekem leginkább egyházi körökben vannak egyre inkább kirívó módon SEGÍTŐ SZÁNDÉKÚ és szinte minden tévedést elnéző, megbocsátó ismeretségeim.


Ezt ajánlanám neked is. Történelmi gyökerű (római katolikus, evangélikus és református) egyházakhoz szoktam visszajárni.


Ha okos eszközökhöz kell segítség valamilyen módon, akkor is itt találsz meg szinte minden lehetőséget. De ahhoz hosszabb időn át kell bővíteni az ismeretségeidet - inkább évek, mint hónapok.


Sajnos nem egészen biztos, tudok olyan közösséget ajánlani, ami tényleg hosszabb távon tetszene neked.


Hétfőnként (inkább havi egy alkalommal, mint rendszeresen) szoktam járni egy olyan klubba, ahol a klubvezető nem hajlandó semmin sem változtatni az 1989.-es alakulás óta.


Inkább csak szabadidő közös eltöltésére alkalmas a társaság. Viszonylag jókedvűek, vidámak - picit néha hangosak - és mindig van valamilyen újabb ötlet, játékszerű kezdeményezés, amellyel egy estét be tudnak tölteni.


Tehát ez hétfői napokon van, este 19 óra 30 perctől (de inkább kicsit későbbi időponttól, mert kb. 5-10 vagy 15 perces késés bele szokott férni) és este olyan 22 óráig tart.


Én legkésőbb 21 óra körül el szoktam menni. Nem szeretek túl későig maradni egyedülálló nőként.


Ha gondolod Kérdező, részleteket privátban írok - akár neked, akár másnak. Eddigi legalsóbb korhatár jelenleg 40 év, régebben 30 volt.


Nem zárkózunk el attól, hogy akár ennél fiatalabb vagy idősebb korosztály hozzánk csatlakozzon. Átlag életkor jelenleg 50-es, illetve 60-as korosztály, többségében férfiak. Ritkábban nők is megfordulnak.

2022. nov. 17. 01:30
 7/9 anonim válasza:
Mi kosarazni járunk. Ha nem vagy agresszív, akkor csatlakozhatsz. Többnyire férfiak 30-50 között, néhány lány.
2022. nov. 17. 09:10
 8/9 anonim válasza:
vannak ilyen kiránduló csoportok is, rá lehet keresni és be lehet csatlakozni ezekbe
2022. nov. 17. 09:10
 9/9 anonim válasza:
Nem írtál semmit az érdeklődési körödről, de amúgy én is keresek barátokat. Csak barátságot, nem kapcsolatot, szexkapcsolatot vagy bármi ehhez hasonlót. 24, lassan 25/N.
2022. nov. 17. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!