Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Introvertált nők Hajdú-Bihar...

Introvertált nők Hajdú-Bihar megyéből?

Figyelt kérdés

Egyelőre barátkozás céljából ismerkednék velem hasonló korú hölgyekkel megyén belül(30/f)


Jobban szeretek szűkebb körökben ismerkedni hasonló érdeklődési körrel rendelkező emberekkel. Nem igazán érdekel foci, a forma 1, és a kocsmai lerészegedés se. Szívesebben beszélgetek elvontabb, érdekesebb témákról, pl: művészet, pszichológia, filozófia, tudományos dolgok. Szeretek rajzolni és történeteket kitalálni, szóval az alkotás a hobbim.


2022. nov. 30. 15:20
 1/2 anonim válasza:

Én Budapesten tenném ugyanazt, de szerintem jobb ha elmész egy szórakozóhelyre, úgy csinálsz, mintha te is oda tartoznál, és így felszedsz valakit.


És akkor lesz kivel dugnod, mert filozófiát valószínűleg amúgy is egyedül olvasnál.

2022. dec. 11. 19:39
 2/2 anonim válasza:
Rajzolsz nekem egy napocskát ha megkérlek?
2022. dec. 12. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!